На Кубані окупанти розорили поселення племені меотів
20 тисяч речей різної історико-культурної цінності вийняли російські загарбники із землі у Слов'янському районі Краснодарського краю.
Так звана "місцева адміністрація" вже встигла приписати знахідку собі, а охорону за розкопками передати Федеральній службі безпеці, передає медіаагенція "Останній Бастіон".
Як вдалося з'ясувати, днями під час незаконної археологічної експедиції на півночі Кубані знайшли давньомеотський виробничий центр із тисячами артефактів віком 2,5 тисячі років.
Окрім керамічного посуду, металевих інструментів праці, ювелірних прикрас доби пізньої античності, також копачі розорили поховання воїна, поряд з яким був оздоблений коштовностями скіфський меч-акінак.
Цілком очевидно, що на місце відразу привезли "штатних" науковців-археологів із Краснодару, Ростова-на-Дону і Сімферополя, які грабунок культурно-історчиної спадщини мали легалізувати та задокументувати.
«Розкопки пов'язані з будівництвом нової автомобільної дороги від станиці Мар'янської Красноармійського району до хутора Білого Темрюцького району. Представники ФСБ здійснюють охоронну функцію. У землі виявлено понад 20 тисяч предметів, які поповнять музейний фонд Краснодарського краю», – відзвітували в окупаційній адміністрації Кубані.
Так, а хто ж ті меоти, чиє поселення розграбували московити? – А це стародавні племена, етнічні попередники черкесів-адиґів, які проживали на східному березі Азовського моря IV-II століттях до Різдва Христового й увійшли до складу Боспорського царства на правах касти воїнів.
Водночас "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, що в Іркутській області висадили у повітря пам'ятник людської цивілізації, вік якого, за оцінками археологів, не менше 6-12 тисяч років.