Кремль наказав знищити стародавні кургани заради спорудження залізниці

ІСТОРІЯ
18 січня, 18:12
Кремль наказав знищити стародавні кургани заради спорудження залізниці

На теренах сибірської Республіки Хакасія російський окупаційний режим руйнує 30 археологічних пам'яток кількох історичних періодів.

Такі невтішні відомості з місця події оприлюднив незалежний вісник російського опору "RosPartizan", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося дізнатися, московити з "РЖД" і Міністерства нападу та агресії оборони РФ об'єдналися заради спільного знищення стародавніх курганів для будівництва нової залізничної гілки.

Варварство і вандалізм відбувається у межах Аскізького району Хакасії на запланованому у Кремлі маршруті Абакан-Новокузнецьк, де розташовано археологічний комплекс Усть-Камишта-1.

Стародавні поховання, а саме курганний могильник, належать до кількох культур часів бронзового віку: Андронівської, Окуневської, Афанасіївської та Тагарської, – знайдені там артефакти, доволі рідкісні.

Російські рейкові партизани та поодинокі підпільники з хакаського національного руху пообіцяли завадити спорудженню незаконної залізниці, певно буде вчинено напади на колонізаторів із "РЖД".

Доволі прикметно, що Кремль наказав будувати нову транспортну артерію саме на тлі частих диверсій у власному тилу і постійних поразок на українському фронті, тож вірогідно місцевість буде взято під варту заради убезпечення.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам як нарешті про повернення українських історичних артефактів заговорили публічно і за підтримки федерального уряду Німеччини.

Кремль наказав знищити стародавні кургани заради спорудження залізниці_1
Читайте також:
Політика
Ресурсна федерація московії у найгірших "традиціях" попередників провадить війну за міфічне минуле. Ворогам потрібна земля, а не люди.
19 січня, 07:42
Політика
Влада і населення РФ вірять у власне месіанство, яке має здійснюватися "вогнем і мечем". Дарма, що ця місія покладена на людський непотріб.
10.12.2022, 20:23
Війна
Все, до чого торкається рука московита, – знищується або стає попелом, адже природна сутність варварів спрямована на "витворення" руїни.
08.07.2022, 07:01
Війна
Контроль над ущент зруйнованим російським окупаційно-терористичним контингентом Сіверськодонецьком тепер має TikTok-піхота Рамзана Кадирова.
06.07.2022, 08:12
Війна
Російський "православний" цирк в Україні, що помилково зветься "Церквою", слід негайно заборонити у зв'язку зі сприянням російській агресії.
25.06.2022, 19:12
Війна
Прямі спадкоємці більшовиків продовжують знищувати українську культурну спадщину на тимчасово окупованих територіях Півдня.
05.06.2022, 08:43