На маневри «Eternity-2022» завітали вояки з Азербайджану і Сакартвело

СВІТ
24.10.2022, 20:27
На маневри «Eternity-2022» завітали вояки з Азербайджану і Сакартвело
Фото: Azertac

У Туреччині стартували командно-штабні навчання, в яких беруть участь військовослужбовці сусідніх південнокавказьких держав.

Відповідний фотозвіт із місця проведення маневрів під назвою "Eternity-2022" оприлюднило видання "Azertac", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Організували спільні військові навчання з азербайджанськими та грузинськими колегами представники Міністерства оборони та Збройних сил Турецької республіки.

«Ми раді вітати наших сусідів, які є не просто партнерами у регіоні, але справжніми союзниками. Той факт, що у навчаннях "Eternity-2022" беруть участь військовослужбовці Азербайджану, Сакартвело і Туреччини говорить про зміцнення наших тристоронніх відносин у галузі оборони та безпеки. Головна мета – навчити військовослужбовців вести бойові дії з комп'ютерною підтримкою, адже технологію у воєнній галузі стають актуальнішими», – прокоментував подію очільник оборонного відомства Туреччини Гулусі Акар.

Також окрім кадрових армійців до маневрів залучені представники інших відповідних державних структур, завданням яких визначено організацію охорони стратегічно важливих регіональних інфраструктурно-економічних проєктів (газогін, нафтопровід тощо).

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що з 17 жовтня Північноатлантичний альянс розпочав планові стратегічні навчання з ядерного стримування ресурсної федерації московії.

Читайте також:
Світ
У російському МЗС заявили, що ЄС став "прихильником США і НАТО та веде політику конфронтації на пострадянському просторі".
27 січня, 20:53
Світ
Австралійська влада відчайдушно намагається відшукати маленьку капсулу, яка випромінює небезпечну кількість радіації.
27 січня, 18:02
Світ
6-тонне судно Jin Tian було укомплектовано екіпажем з Китаю та М'янми.
26 січня, 18:46
Світ
Людство наближається до Армагеддону.
24 січня, 23:18
Світ
Суперечка між Blizzard і місцевим партнером NetEase залишила китайських геймерів без улюбленої гри.
23 січня, 22:38
Світ
Це найбільш смертоносний небойовий інцидент в історії вірменської армії. Дев'ять старших офіцерів уже звільнено.
20 січня, 16:58