На Півдні Запорізької області «самоліквідувався» залізничний міст

ВІЙНА
28 квітня, 18:11
На Півдні Запорізької області «самоліквідувався» залізничний міст
Фото: Telegram

Транспортна інфраструктура степової України починає "втомлюватися" від навантаження, здійснюваного російськими окупаційними силами.

Зокрема сьогодні, 28 квітня, на околиці Якимівки Мелітопольського району Запорізької області дивним чином "самоліквідувався" стратегічний залізничний міст.

Відповідний фотозвіт оприлюднили на офіційній Facebook-сторінці Управління стратегічних комунікацій Збройних Сил України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Наголошується, що переправа має важливе логістичне значення, оскільки сполучає тимчасово окуповані російськими загарбниками Мелітополь із Джанкоєм.

Інцидент стався приблизно о 8:00, чим на довгий час вивів із ладу ланцюг постачання паливом і зброї терористичного контингенту московії на Півдні України

На тепер у росіян "почалася паніка": вони оточили міст; перевіряють усі машини, що проїжджають повз; проводять обшуки у будинках місцевих жителів; шукають диверсантів і партизанів, які неодмінно завітають на блокпости окупантів найближчої ночі з "подарунками".

Водночас в Управлінні стратегічних комунікацій Збройних Сил України уточнюють, перекидання військ із Криму до Запорізької області та вивезення награбованого призупинено на тривалий термін.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Сили оборони України днями отримали нові "пасочки" від наших західних партнерів для відбиття агресії.

Місце зруйнованої стратегічної переправи на Запоріжжі
Місце зруйнованої стратегічної переправи на Запоріжжі
На Півдні Запорізької області «самоліквідувався» залізничний міст_3
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Партизани знищили ворожу техніку в тимчасово окупованому Енергодарі
13 вересня, 12:40
Війна
Туди російські окупанти нещодавно привезли поповнення
11 вересня, 13:50
Війна
Псевдокерівник КП «Водоканал» активно допомагав в організації псевдореферендуму
08 вересня, 15:55
Війна
Там ФСБшники розважались з повіями
30 серпня, 16:05
Війна
Вибухи на військових об'єктах росіян у тимчасово загарбаному ними півострові можуть бути частиною Оперативної концепції опору.
28 серпня, 20:34
Війна
Там готувались до «голосування» на «референдумі» та видавали російські паспорти»
25 серпня, 15:50