На Півдні Запорізької області «самоліквідувався» залізничний міст

ВІЙНА
28 квітня, 18:11
На Півдні Запорізької області «самоліквідувався» залізничний міст
Фото: Telegram

Транспортна інфраструктура степової України починає "втомлюватися" від навантаження, здійснюваного російськими окупаційними силами.

Зокрема сьогодні, 28 квітня, на околиці Якимівки Мелітопольського району Запорізької області дивним чином "самоліквідувався" стратегічний залізничний міст.

Відповідний фотозвіт оприлюднили на офіційній Facebook-сторінці Управління стратегічних комунікацій Збройних Сил України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Наголошується, що переправа має важливе логістичне значення, оскільки сполучає тимчасово окуповані російськими загарбниками Мелітополь із Джанкоєм.

Інцидент стався приблизно о 8:00, чим на довгий час вивів із ладу ланцюг постачання паливом і зброї терористичного контингенту московії на Півдні України

На тепер у росіян "почалася паніка": вони оточили міст; перевіряють усі машини, що проїжджають повз; проводять обшуки у будинках місцевих жителів; шукають диверсантів і партизанів, які неодмінно завітають на блокпости окупантів найближчої ночі з "подарунками".

Водночас в Управлінні стратегічних комунікацій Збройних Сил України уточнюють, перекидання військ із Криму до Запорізької області та вивезення награбованого призупинено на тривалий термін.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Сили оборони України днями отримали нові "пасочки" від наших західних партнерів для відбиття агресії.

Місце зруйнованої стратегічної переправи на Запоріжжі
Місце зруйнованої стратегічної переправи на Запоріжжі
На Півдні Запорізької області «самоліквідувався» залізничний міст_3
Читайте також:
Війна
Партизани заважають ворогу зміцнювати контроль над окупованими територіями.
21 червня, 11:25
Війна
У тимчасово окупованому Херсоні невідомі партизани розстріляли окупантів, які прийшли до кафе за шашликом
20 червня, 14:15
Війна
Більшість мешканців тимчасово окупованих міст і сіл Запорізької області не палають бажанням коритися російським загарбникам.
22 квітня, 20:43
Війна
У сучасній російсько-українській війні повітряна розвідка – це очі перемоги, особливо, коли треба завдати удару по скупченню ворога.
вчора, 21:45
Війна
6 років тому куля великокаліберної гвинтівки 12,7 мм прошила тіло бійця з позивним "Міф".
вчора, 20:36