На Північному фронті тривають бурштинові війни

КРИМІНАЛ
31.10.2022, 07:01
На Північному фронті тривають бурштинові війни
Фото: Telegram

Поки на Сході та Півдні тривають контрнаступальні дії Сил оборони України, у Поліському краю продовжують незаконно копати бурштин.

Відповідні відеодокази з прикордонного з Білоруссю регіону виклали журналісти-розслідувачі місцевого видання "Рівне. Оперативно", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Наші колеги припускають, що так вітчизняні правоохоронні органи та представники обласної військової адміністрації у курсі подій, але свідомо нічого не роблять для залагодження надзвичайної ситуації.

Як вдалося з'ясувати бурштинокопачі за повної бездіяльності влади змогли взяти під контроль село Переброди у Миляцькій сільській громаді Сарненського району, де залякують мешканців.

Фактично, у прикордонній зоні потенційного Північного фронту сформувався вакуум безпеки, яким неодмінно скористається ворог у разі, коли вчасно не дати бандитам і їхнім кураторам-можновладцям по руках, а краще – посадити за ґрати через підрив національної оборони та розкрадання надр.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у Дніпрі прокурори викрили масштабну схему хабарів за виділення місць для поховань.

Читайте також:
Війна
Навіщо посилювати кримінальну відповідальність для військових?
26 січня, 18:05
Опінії
"Слуга народу" Микола Тищенко поїхав у Таїланд до "української громади"
26 січня, 17:35
Політика
Сьогодні "смотрящі" проводили співбесіди з кандидатами на посаду Прокурора Полтавської області
25 січня, 19:03
Виміри
Як недоброчесна суддя Гольник допомогла Мамаю уникнути покарання
25 січня, 13:00
Опінії
Британський досвід, проєвропейські погляди і неймовірний апломб не є гарантією ефективної роботи на посаді керівника державної компанії
25 січня, 11:55
Виміри
Як єдина в Україні суддя, яку, виплекана руками соросят Етична рада визнала недоброчесною, допомагає Мамаю уникнути відповідальності.
20 січня, 10:25