На Північному фронті тривають бурштинові війни

КРИМІНАЛ
31.10.2022, 07:01
На Північному фронті тривають бурштинові війни
Фото: Telegram

Поки на Сході та Півдні тривають контрнаступальні дії Сил оборони України, у Поліському краю продовжують незаконно копати бурштин.

Відповідні відеодокази з прикордонного з Білоруссю регіону виклали журналісти-розслідувачі місцевого видання "Рівне. Оперативно", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Наші колеги припускають, що так вітчизняні правоохоронні органи та представники обласної військової адміністрації у курсі подій, але свідомо нічого не роблять для залагодження надзвичайної ситуації.

Як вдалося з'ясувати бурштинокопачі за повної бездіяльності влади змогли взяти під контроль село Переброди у Миляцькій сільській громаді Сарненського району, де залякують мешканців.

Фактично, у прикордонній зоні потенційного Північного фронту сформувався вакуум безпеки, яким неодмінно скористається ворог у разі, коли вчасно не дати бандитам і їхнім кураторам-можновладцям по руках, а краще – посадити за ґрати через підрив національної оборони та розкрадання надр.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у Дніпрі прокурори викрили масштабну схему хабарів за виділення місць для поховань.

Читайте також:
Кримінал
Ті, хто мав забезпечувати охорону біоресурсів, свідомо займалися незаконним виловом у Дніпровському водосховищі біля села Андріївка.
13 травня, 20:28
Опінії
Спершу зрадники у владі прийшли за добровольцями. Тепер їхньою ціллю стали волонтери, яким болить за Україну.
18 березня, 17:26
Політика
Уродженців кавказької республіки, де нині тривають протести, влада Іраклі Ґарібашвілі планує позбавляти громадянства за допомогу Україні.
08 березня, 17:23
Політика
Департамент освіти Виконавчого комітету Запорізької міської ради відверто порушує права учителів, змусивши працювати у пунктах незламності.
22 лютого, 17:00
Кримінал
Поки українські захисники на фронті стримують багатотисячну, озброєну до зубів, навалу російських окупантів, у тилу "квітне" гнійник.
15 лютого, 18:46
Кримінал
Політичні технологи з оточення Петра Порошенка знову маніпулюють суспільними настроями. Війна у розпалі перемогла, а їм аби високі рейтинги.
03 лютого, 12:00