На Північному фронті тривають бурштинові війни

КРИМІНАЛ
31.10.2022, 07:01
На Північному фронті тривають бурштинові війни
Фото: Telegram

Поки на Сході та Півдні тривають контрнаступальні дії Сил оборони України, у Поліському краю продовжують незаконно копати бурштин.

Відповідні відеодокази з прикордонного з Білоруссю регіону виклали журналісти-розслідувачі місцевого видання "Рівне. Оперативно", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Наші колеги припускають, що так вітчизняні правоохоронні органи та представники обласної військової адміністрації у курсі подій, але свідомо нічого не роблять для залагодження надзвичайної ситуації.

Як вдалося з'ясувати бурштинокопачі за повної бездіяльності влади змогли взяти під контроль село Переброди у Миляцькій сільській громаді Сарненського району, де залякують мешканців.

Фактично, у прикордонній зоні потенційного Північного фронту сформувався вакуум безпеки, яким неодмінно скористається ворог у разі, коли вчасно не дати бандитам і їхнім кураторам-можновладцям по руках, а краще – посадити за ґрати через підрив національної оборони та розкрадання надр.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у Дніпрі прокурори викрили масштабну схему хабарів за виділення місць для поховань.

Читайте також:
Політика
Ухвалений й неодноразово редагований внутрішніми ворогами Основний Закон покликаний зробити з титульної нації меншість. Це ганьба!
18 квітня, 07:09
Полтава
Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз. Громаду ж ніхто, звісно, не питав.
17 квітня, 12:23
Полтава
Обранці почали гризтися через наближеність до бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.
11 квітня, 07:11
Полтава
Маленька острівна країна у Карибському морі ніколи не була безпечною для життя (особливо білошкірих). А після нещодавніх подій — і поготів.
13 березня, 21:33
Світ
Релігійні фанатики та підприємливі бариги-сіоністи взялися розпродувати зачищену від корінного народу багатостраждальну смугу Ґази.
06 березня, 19:13
Світ
Правда завжди стає публічною, а брехня згодом тьмяніє. Про це мали б знати ті, хто стоять у керма сіоністської та рашистської пропаганди.
08.12.2023, 19:57