"Сьогодні шашлики – завтра гроби"

ПОЛТАВА
31 березня, 10:55
"Сьогодні шашлики – завтра гроби"

У Києві людей почали штрафувати за шашлики на природі та за розведення багать у парках і лісах. У Полтаві про це поки що попереджають.

«Від кожного з нас залежить, чи миємо ми руки, чи виходимо без потреби на вулицю і чи смажимо шашлики у вихідний день біля річки, в парку, в лісі. Повірте, сьогодні це шашлики, а завтра це – гроби. Завтра це смерть близьких нам людей. Схаменіться, – так звернувся до полтавців секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота. – Ми поки що не відчули всієї сили трагедії, яка може розгорнутися, якщо ми будемо так же недбало ставитися до самоізоляції і нехтувати правилами, щоб зупинити трагедію, яка насувається на Україну».

У Полтаві заборонено відвідувати дитячі та спортивні майданчики. Проте на вулицях міста багато людей із дітьми. Деякі катаються на самокатах чи прогулюються в масках.

У Корпусному парку Полтави жінка гуляє з дітьми й собакою
У Корпусному парку Полтави жінка гуляє з дітьми й собакою
Фото:Останній Бастіон

У Києві патрулі обходять парки й ліси, порушників штрафують.

«Карантин – це не канікули і не відпустка з шашликами. За недотримання обмежень – штраф від 17 до 34 тис. грн. За багаття у лісах і парках – доведеться викласти до 1360 грн», – про це заявив радник заступника мера Києва Олег Попенко.

Найсуворіше покарання за порушення правил карантину діє в Китаї. Це позбавлення волі від 10 років до довічного або смертна кара.

Найвищі штрафи в Чехії, там порушнику доведеться заплатити понад 100 тис. євро. У Канаді штраф за ризик поширення коронавирусної інфекції може доходити до 700 тис. доларів

Читайте також:
Юридично безглузді норми не знайшли підтримки у суддів, які відмовляються штрафувати порушників карантину.
13 травня, 18:36
Деякі співробітники Національної поліції у Запорізькій області ухиляються від носіння масок і не дотримуються соціальної дистанції.
25 квітня, 10:00
Якщо старша за 60 років людина відійде від дому на відстань понад 2 км, поліція складе на неї адмінпротокол.
07 квітня, 16:05
Вчора поліцейські склали 6 протоколів на людей без масок, на трьох полтавців у парках, на чотирьох – на спортмайданчиках.
07 квітня, 13:50
Про встановлення контрольних карантинних пунктів на дорогах Полтавщини сьогодні повідомив Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА.
06 квітня, 14:05
Полтавці мають змогу ознайомитись з 56 полотнами з закритої сімейної колекції майстра.
13:30