На Полтавщині селяни зібрали понад 155 тис. грн для оборонців Авдіївки

ПОЛТАВА
25 січня, 21:46
На Полтавщині селяни зібрали понад 155 тис. грн для оборонців Авдіївки

З ініціативи доньки українського фронтовика у Великій Багачці проведено благодійний ярмарок і концерт. Присутні підтримали воїнів гривнею.

Відповідний фотозвіт заходу оприлюднила пресслужба селищної ради, повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон». На ярмарку можна було придбати домашню випічку, тістечка, а також дизайнерські вироби українського виробника; родзинкою став благодійний аукціон.

Зазначається, що у рамках програми «Єднаймося для перемоги!» завдяки юній Альоні Лукаш, чий батько нині боронь Україну на Донецькому напрямку в Авдіївці, вдалося зібрати 155 992 гривні. Цю суму передадуть для потреби окремого зведеного штурмового загону ПР ТЦК та СП «ОДІН».

«Організатор заходів — донька нашого Героя-земляка Альона Лукаш від себе особисто та від воїнів-захисників висловлює вдячність тим, хто підтримав ідею та долучився до проведення благодійного ярмарку з концертом. Кожен жертводавець неабияк допомагає своїми кревними наближати спільну для всіх нас перемогу. Збір коштів продовжується», — зазначили у пресслужбі Великобагачанської селищної ради.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що українські біженці у Фінляндії виготовляють пічки-буржуйки для визволеної Херсонщини. Гроші для цього збираються у рамках благодійної кампанії, яку організували місцеві підприємці.

На Полтавщині селяни зібрали понад 155 тис. грн для оборонців Авдіївки_1
На Полтавщині селяни зібрали понад 155 тис. грн для оборонців Авдіївки_3
На Полтавщині селяни зібрали понад 155 тис. грн для оборонців Авдіївки_5
Читайте також:
Полтава
Воїни 115-ї Окремої механізованої бригади, які боронять Україну на Авдіївському напрямку, потребують допомоги. Тому вирішено розпочати збір.
09 квітня, 06:00
Полтава
Чиновникам і депутатам немає часу вкладатися в українську перемогу, адже посилено набивають кишені. Підтримка воїнів — на громадянах.
26 березня, 07:09
Полтава
Тим часом пирятинські депутати, поліцаї, прокурори, судді та чиновники набивають собі кишені. Корупціонери вважають, що «війна все спише».
26 лютого, 19:23
Полтава
На тлі війни вітчизняні державні та комунальні органи самоусунулися від виконання конституційних обов'язків. Розкрадати бюджет не припинили.
25 лютого, 11:15
Полтава
Захід відбувся у приміщенні Гадяцького історико-краєзнавчого музею. Організувала експозицію-продаж юна живописиця Каріна Тренбач.
08 лютого, 06:25
Полтава
Поки Гринкевичі опановували мільярди з бюджету, а судді купляли елітні автівки, свідомі українці гарують. У кожного своя перемога.
23 січня, 12:31