На Полтавщині сільрада виділила 1,5 млн на підтримку ЗСУ

ПОЛТАВА
01 квітня, 14:43
На Полтавщині сільрада виділила 1,5 млн на підтримку ЗСУ

Гроші спрямують на придбання необхідного на фронті нашим захисникам обладнання. Перш за все, безпілотних літальних пристроїв.

Такі відомості оприлюднив голова Великосорочинської сільської ради Олександр Тищицький. Напередодні відбулася чергова 45 сесія органу місцевого самоврядування VIII скликання, передає медіаагенція «Останній Бастіон».

З його слів, депутати погодили виділення з бюджету додаткових півтора мільйона гривень для передових підрозділів Збройних Сил України. Зокрема, будуть профінансовані заявки тих бригад, де служать мешканці  Великих Сорочинців.

«Лише за перший квартал поточного року наша громада виділила понад 1,1 мільйона гривень. Усе на обороноздатність нашої держави. Разом до спільної Перемоги», — відзвітував Олександр Тищицький.

Водночас медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що волонтери із Машівки допомагають наближати Перемогу. Фронтовикам із лав ЗСУ — необхідні дрони, тиловикам — щира подяка.

Читайте також:
Полтава
Московитським загарбникам ніколи не були раді на українській землі. Ворог цього відверто не розуміє, а тому платить велику криваву ціну.
вчора, 19:15
Полтава
Цьогоріч у березні на соціальний захист воїнів і їхніх родин із бюджету виділено 198 тисяч гривень. Кошти спрямовані на різні види допомоги.
14 квітня, 16:12
Полтава
Підлеглі Філіпа Проніна навідалися до Глобинської громади. Так влада турбується про сільгоспвиробників, які наповнюють бюджет Полтавщини.
12 квітня, 08:21
Полтава
Прислужник олігархічного проєкту «Довіра» Андрій Сімонов віднині стежитиме за містянами. Дарма, що жителі Пирятина не давали на це згоди.
07 квітня, 10:26
Полтава
Поки небайдужі громадяни з когорти свідомих українців допомагають воїнам, чиновники піаряться. Жодної копійки на цю підтримку не виділено.
03 квітня, 06:03
Полтава
Полтавським «зеленим ямщикам» слід брати приклад із колег по цеху. Але, коли бажання сприяти перемозі України немає, то воно і не з'явиться.
28 березня, 06:02