Волонтери із Машівки допомагають наближати Перемогу

ПОЛТАВА
31 березня, 08:48
Волонтери із Машівки допомагають наближати Перемогу

Фронтовикам — необхідні дрони, тиловикам — щира подяка. Саме так говорять про тісну співпрацю із воїнами на передовій селяни Машівки.

Днями жителі громади передали військовослужбовцям Збройних Сил України партію безпілотних літальних пристроїв. Про це повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на фотозвіт від Машівської сільської ради.

З'ясувалося, що фронтовики 151-го Окремого розвідувально-ударного батальйону та 3-ї Окремої штурмової бригади отримали 5 квадрокоптерів типу DJI Mavic 3 Thermal. Також на прохання військовослужбовців машівські волонтери придбали 3D-принтер Prusa I3MK3S із запчастинами для заміни.

Долучилися до збору й учні Селещинського ліцею, які за власний кошт купили квадрокоптер типу ProDrone FPV; батьки підтримали ініціативу своїх дітей. Відтак очевидно, що кожен, хто проявляє турботу до української нації наближає час, коли ми матимемо мирне небо над своєю Батьківщиною.

Тим часом як раніше інформувала медіаагенція «Останній Бастіон», що чиновникам і депутатам немає часу вкладатися в українську перемогу, адже посилено набивають кишені. Підтримка воїнів — на громадянах.

Волонтери із Машівки допомагають наближати Перемогу_1
Читайте також:
Позиція
108 брамінів упродовж 31 дня о 5 ранку за Київським часом будуть молитися за завершення війни та розквіт України і її народу
16 квітня, 16:54
Полтава
Знову селяни Полтавського краю в авангарді підтримки фронтовиків. Натомість чиновники та депутати обласного центру досі пасуть задніх.
08 квітня, 12:34
Політика
Наша влада зацікавлена в цьому
06 квітня, 18:05
Політика
Український стендапер Зирянов заявив, що «немає педофілів, є діти з сексуальним вайбом».
05 квітня, 15:01
Полтава
На тижні до наших фронтовиків на передову поїхала чергова партія дронів. Мешканці Полтавського краю придбали прилади за свій кошт.
03 квітня, 21:31
Політика
Іноземні компрадори, купивши вітчизняних псевдолібералів і ура-патріотів, досі хочуть нашої землі. Знелюднювати Україну їм допомагає путін.
31 березня, 09:37