На Полтавщині триває Другий міжнародний літній практикум з археологічної керамології

ПОЛТАВА
03.07.2018, 16:04
На Полтавщині триває Другий міжнародний літній практикум з археологічної керамології

2 липня 2018 року, в Опішному, розпочав роботу Другий міжнародний літній практикум з археологічної керамології. Головними завданнями Практикуму є проведення наукових археологічних розкопок на території Опішненського городища та козацької фортеці, Глинського археологічного комплексу слов’яно-руської доби.

За словами куратора розкопок, кандидата історичних наук, Юрія Пуголовка: «Учасники заходу ознайомляться із сучасними тенденціями розвитку української та європейської археології, набудуть практичних і теоретичних навичок роботи з археологічною керамікою, а також отримають початкові знання про матеріали, техніку й технологію гончарної справи. Всі учасники отримують сертифікати про стажування за програмою Міжнародного літнього практикуму з археологічної керамології та можливість безкоштовної публікації своєї наукової розвідки в збірнику наукових праць молодих учених». До робіт залученні студенти-практиканти Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка, а також учні з Полтави, Кременчука та Харкова.

Окрім польових досліджень, програмою практикуму передбачено теоретичну частину, яку складуть лекції відомих українських науковців у галузі археології, керамології, палеогеографії, реставрації, музейної справи. Лекторій буде супроводжуватися ознайомленням із багатою музейною експозицією Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному та дослідницькою базою Інституту керамології - відділення Інституту народознавства НАН України. Захід відбувається за підтримки ГС «Останній Бастіон».


Читайте також:
Стан здоров’я дитини – середньої тяжкості.
09:07
Ввечері 23 січня молоді хлопці та дівчата за доброю українською традицією зібралися на вечорниці.
09:00
Працівники комунального підприємства «Полтававодоканал» б'ють на сполох.
вчора, 15:15
Затриманим є начальник оперативного управління ГУ ДФС у Полтавській області.
вчора, 12:03
22 січня в Октябрському районному суді Полтави відбулося засідання у справі Сергія Чередніченка.
вчора, 08:40
Журналісти «Останнього Бастіону» запитали полтавців, чи задоволені вони роботою нової влади.
21 січня, 15:55