На Полтавщині триває Другий міжнародний літній практикум з археологічної керамології

ПОЛТАВА
03.07.2018, 16:04
На Полтавщині триває Другий міжнародний літній практикум з археологічної керамології

2 липня 2018 року, в Опішному, розпочав роботу Другий міжнародний літній практикум з археологічної керамології. Головними завданнями Практикуму є проведення наукових археологічних розкопок на території Опішненського городища та козацької фортеці, Глинського археологічного комплексу слов’яно-руської доби.

За словами куратора розкопок, кандидата історичних наук, Юрія Пуголовка: «Учасники заходу ознайомляться із сучасними тенденціями розвитку української та європейської археології, набудуть практичних і теоретичних навичок роботи з археологічною керамікою, а також отримають початкові знання про матеріали, техніку й технологію гончарної справи. Всі учасники отримують сертифікати про стажування за програмою Міжнародного літнього практикуму з археологічної керамології та можливість безкоштовної публікації своєї наукової розвідки в збірнику наукових праць молодих учених». До робіт залученні студенти-практиканти Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка, а також учні з Полтави, Кременчука та Харкова.

Окрім польових досліджень, програмою практикуму передбачено теоретичну частину, яку складуть лекції відомих українських науковців у галузі археології, керамології, палеогеографії, реставрації, музейної справи. Лекторій буде супроводжуватися ознайомленням із багатою музейною експозицією Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному та дослідницькою базою Інституту керамології - відділення Інституту народознавства НАН України. Захід відбувається за підтримки ГС «Останній Бастіон».


Читайте також:
Імовірний візит міг відбутися 2-3 березня.
11:19
Одного з депутатів Гадяцької районної ради притягнуть до відповідальності за несвоєчасне подання фінансових декларацій.
09:55
Полтавцям пропонують 6 тисяч безкоштовних млинців.
вчора, 11:56
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
вчора, 11:25
Першу партію біоматеріалу для аналізів було направлено 22 лютого.
вчора, 11:03
Влада Кременчука вживає всіх можливих заходів для недопущення поширення небезпечної хвороби серед містян.
вчора, 10:40