На Полтавщині загін ДСНС урятував майже 50 тварин

ПОЛТАВА
14.12.2023, 12:48
На Полтавщині загін ДСНС урятував майже 50 тварин

Коти, собаки і кури перебували на обмеженій зусібіч водою території практично в ізоляції. На допомогу прийшли рятувальники з волонтерами.

Про операцію під кодовою назвою «Мокрі носики» повідомила пресслужба Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Зазначається, що напередодні рятувальні катери рушили до острова Вишняки, розташованого посеред Кам'янського водосховища, де жила зоозахисниця Лариса Ребриста.

Жінка раптово відійшла у засвіти на початку грудня на 66-му році життя від хвороби. Вона була діячкою різних природозахисних організацій, зокрема Благодійного фонду «UAnimals», який і зініціював вивезення осиротілої півсотні тварин: понад 30 котів, 6 собак, 2 курки та качку.

Лариса Ребриста доглядає за тваринами на острові Вишняки
Лариса Ребриста доглядає за тваринами на острові Вишняки

Зі слів громадських активістів, смерть пані Лариси могли спровокувати працівники Кобеляцької місцевої організації Українського товариства мисливців та рибалок. Вони кілька днів поспіль у категоричній формі вимагали телефоном від жінки «покинути острів і забрати із собою безхатніх тварин».

«У смерть Лариси Ребристої важко повірити, адже вона була не такою літньою жінкою. Важко на душі від цієї сумної звістки. Вона була по-своєму героїчною жінкою. Прожити стільки років на самоті на клаптику суші посеред води — погодьтеся, на таке не кожен здатний», — прокоментував трагедію кобеляцький фотохудожник Костянтин Бобрищев.

Своєю чергою, у пресслужбі ДСНС додали, що ізольованих від зовнішнього світу тварин урятували без проблем: «Уже майже два тижні вони перебували на острові без їх доглядачки. Жінка померла на початку грудня. За цей час їжу для тварин доставляли місцеві мешканці та волонтери. Близько 5 годин знадобилося, щоби спіймати всіх тварин і доправити на велику землю».

Читайте також:
Війна
Поки чиновники із депутатами всіх рівнів набивають свої кишені грошвою, українці віддають останнє. Ми живемо у різних світах.
16 травня, 12:31
Життя
Велика Едіт Піаф. У неї був не тільки прекрасний голос, а й прекрасне, щире серце!
25 березня, 15:45
Полтава
Коли нація згуртована спільною ідеєю, ворогам (зовнішнім і внутрішнім) її не перемогти. Українці це доводили неодноразово в історії.
24 березня, 18:11
Полтава
Кожна гривня, передана на потребу захисників, вартує сотні. Особливо, коли жертвують найменші українці, чиє життя боронять фронтовики.
17 січня, 14:23
Позиція
Пастир Дмитро Лаптєв з членами Останнього Бастіону відвідали деокуповані території. На яких проживають покинуті Зеленським люди.
15.11.2023, 08:06
Полтава
Учні Наукового ліцею № 3 міста Полтави зібрали 240 тис ₴ на дрон для ЗСУ.
18.10.2023, 15:17