На порядку денному – Мюнхен-2021

Опінії
29.09.2021, 09:29
Золота Орда
Золота Орда
Фото: © Oleg Gorilyk

На адженді, себто, на тому, що у п'яного на язиці – ще й поховання російської фінансової системи.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Оптимісти нечувано і негадано збадьорилися до стану вікторії – все, гайка, сусідню РФ зо дня на день зміряють очеретиною. Що, невже й направду амінь нарешті замаячив? Якби…

Напад ейфорії у людей з винятково добрими гадками викликала чергова заява Європи у стилі мюнхенського заохочення агресора до подальшого людоїдства в 1938 році. Змарнілі від очікування хоч би чогось позитивного, наші люди малюють такі захопливі картини олією вже найближчого майбутнього, що у посполитих горло стискає, наче зненацька хтось у вухо зацідив.

Не поділяємо запаморочення від європейських ждаників – тхне від них Nord Stream'ом 2, і, як на нас, сподівання на «ядерний удар» по російській економіці шляхом від'єднання бензоколонки від SWIFT'у (міжнародної системи тасування бабла, нажитого усіма способами з неправедним включно) не мають під собою жодного серйозного підґрунтя.

Це ми про черговий епохальний заклик Європарламенту, який   днями пообіцяв Кремлю відсіч країн ЄС у відповідь на продовження агресивної політики. Путіна так з того насмішило, що Недопалок вдруге за вересень забився у парі з Сергієм Кужугетовичем в облюбований тайговий закуток і там, з ведмежого леговища милуючись красенями-маралами, ледве відсміявся з недоумкуватих «гейропейців».

Нас особисто у тому, що і цей «лист до Спортлото» залишиться без відповіді, переконують, з одного боку, підсумки вочевидь «неумного голосования» до російської ДержДу: 49,82 відсотка «братів наших старших» проголосували за бункерну політсилу з незмінним Недопалком на чолі. «Єдроси» мають 324 мандати з 450 – конституційна більшість.

І ти хоч криком кричи, але рязанська молодка бачить кобищанського дядька фашистом, бандерою і збоченцем-лесбіянкою. І ви ж розумієте, що формальні партійні чини не мають значення – місцева зелена служива нечиста сила теж очолюється буцімто Корнієнком.

«Мы говорим партия, подразумеваем - *****». Що одного маємо на увазі, що іншого.

«Єдиноросам» пролонговані мандати на домінування. І хто би що не нафантазував, до урн прийшло 51,68 відсотка мишебратів з мишесестрами, зацементувавши партійний п’єдестал у практично незмінній послідовності: єдинороси, зюганівці, жирики. На третє місце, щоправда, потіснивши ЛДПР, яка вже раніше втратила орієнтацію і ніяк не помиє чобіт в Бенгальській затоці, видряпалась «Справедлива Росія». І це – не те що запутінці, а – припутінці, упутінці, суперпуперпутінці!

А відтак – сам путін плювати хотів з-під Спаської вежі на занепокоєну Європу, його рейтинг серед насельців Мордору височить, як наші корабельні сосни перед нічною зміною. Його загребущі верхні кінцівки намертво вхопили Європу за горлянку – газ на хабах іде за $900 за тисячу кубів, і це – не межа, як в один голос запевняють петраючі у цих справах фахівці та менеджмент київського ТОВ «ТАС Енергія» (в останніх куб за місячним тарифом вже вартує 20,96 грн.).

З боку іншого – десятки «китайських» попереджень «єврооптимістів» на адресу цинічного нахаби, на які він з 2014 року й вухом не веде.

Тому європейська «відсіч» має «історичне значення» хіба що для марновірів, бо належить до ряду нездійснених і химерних фантазій. Набагато ймовірніше, що уся із себе гарнюня, наразі безробітна жіночка Ангела стане на облік на біржі працевлаштування «Газпрому».

Кошенят, яких вчать випорожнятись у відведене місце, регулярно товчуть у власні випорожнення. Дивись, декілька сеансів виховної екзекуції, і просяться. Потовкти би й нормандців у Мюнхенську угоду 1938 року. Дивись би, й нужник побачили.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Викид мордорського пацифізму від «телевізійної голубки» овсяннікової вартує того, щоби ми його перечитали увесь. Затамуймо огиду
30 березня, 09:45
Опінії
Усі переговори з путіним безглузді
28 березня, 09:27
Опінії
Значна дещиця світу прийняла у якості робочої версію повернення росії до здорового глузду на другий день після ліквідації бункерного щура
24 березня, 13:35
Опінії
На жаль, поки що й світ збивається на розглядання планет замість того, щоб закрити свою від щурячих іскандерів
15 березня, 11:33
Опінії
Як і сім мільярдів земляків по кулі, чекаємо на депешу з бункера: «Повісився». Щось із зв'язком, депеша затримується
08 березня, 13:05
Опінії
Ні - пробуджуємося !
05 березня, 17:23