На Путлера чекає або куля у скроню, або шибениця

Опінії
09 травня, 18:00
На Путлера чекає або куля у скроню, або шибениця
Фото: Facebook

Історичних аналогій у цій війні з російськими окупантами дуже багато.

Громадський діяч, політик

Найбільше впадає в око майже буквальне співпадіння планів, методів і риторики фашистів Другої світової війни та рашистів сьогодення. Гітлер і Путін, Риббентроп-Лавров, Скабєєва-Ґьоббельс і так далі, і тому подібне.

Дивуватися нічому. Фашизм завжди повернений в минулі історичні подвиги і базується на ненависті до призначених на роль ворогів, які заважають відновленню колишньої величі.

Берлінському біснуватому заважали євреї, англосакси і комуністи. Московський фюрер не сильно змінив список – українці, англосакси та євреї.

Про це, а також про неминучу поразку московських неофашистів, багато вже сказано. Проте, мене набагато більше вражає історичне підгрунтя нашого опору Кремлю.

Підніміть масштаб, і ви побачите диво: як через 400 років конфліктів та протистоянь знову разом Україна, Польща й Литва. Час показав, хто кому брат!

Цивілізація, заснована на принципах парламентського управління та виборності лідера знову проти московського "самодержавія і єдінорожія"! Іштван Бáторі проти Івана IV Лютого.

Цей історичний процес – не тільки про минуле.

Україна, Польща, Литва (а згодом і Білорусь) вже скоро стануть могутнім фактором європейської політики. А Путін і його неофашистська імперія вже померли.

І попри "недержаніє ракет" для Московщини "Послєдній парад наступаєт", у буквальному сенсі. Нам треба із зброєю в руках дочекатися офіційного некрологу.

Читайте також:
Війна
2014 року у ніч проти 14 червня у небі над Луганськом російські окупанти збили військовий транспортний літак Іл-76.
14 червня, 20:34
Історія
У Фінляндії його і по нині називають Patronus Patriae. Причина того зрозуміла – кілька перемог над окупантами та колаборантами.
04 червня, 18:18
Війна
Легендарному військовому формуванню – батальйону спеціального призначення "Донбас" – уже 8 років, упродовж яких він не полишає фронт.
29 травня, 21:56
Війна
За нинішньою війною фашистської росії ми не повинні забувати, що імперія в різні віки чинила агресивні дії щодо поневолених народів
18 травня, 16:17
Історія
15 травня українці вшановують пам'ять жертв політичних репресій. Невинно убієнних червоними окупантами зі Сходу...
15 травня, 21:46
Історія
Його геній скристалізував те, що було сутнісним в історії, сучасності і в мріях народу.
09 березня, 09:25