На Росії планують збільшити кількість окупаційного контингенту

ВІЙНА
01 вересня, 19:06
На Росії планують збільшити кількість окупаційного контингенту

Попри чисельну перевагу, російським терористам повністю не вдається ні панувати, ні обороняти загарбані південні й східні терени України.

З метою поліпшити цю ситуацію депутат Державної ради Татарстану від ЛДПР Едуард Шарафієв закликав збільшити особовий склад регулярної армії у зоні бойових дій до 1 мільйона окупантів.

Про відверто пропагандистський, але цілком імовірний намір російського режиму дослухатися до слів зрадника татарського народу, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як стверджує манкурт Шарафієв, міністру Сєргєю Шойгу і начальнику Генерального штабу Валєрію Гєрасімову слід негайно взятися за втілення у життя сталінсько-ворошиловських практик часів Другої світової війни.

«Нині за різними підрахунками для ведення активної оборони у рамках "спеціальної воєнної операції" використовується від 300 до 500 тисяч бійців. Майже пів року ми тримаємо оборону на всій лінії фронту. Звісно ж, особовий склад виснажений як фізично, так і психологічно.

Тому ми тут у Держраді Татарстану вважаємо, що необхідно вживати відповідних заходів, аби не допустити поразки нашої армії У перший рік "Великої Вітчизняної війни", коли Червоній армії доводилося вести оборонні битви, хай і відступаючи, в її складі було від 4 до 7 мільйонів солдатів. Але пізніше, коли настав час наступати, чисельний склад Червоної армії було збільшено до 10-11 мільйонів.

Маємо повторити цей сценарій хоча б у менших масштабах. Крім того, я звертаюся особисто до президента Владіміра Путіна із пропозицією оголосити на Росії загальну мобілізацію. Далі тягнути із цим часу немає, наш противник дійсно сильний», – розкукурікався татарстанський колаборант.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російським окупантам і терористам ніколи не були раді в Україні, адже чужинці завжди приносили з собою поневолення, ґвалт і смерті.

Читайте також:
Економіка
У 2023 році компанії вдалося вийти на прибуток, який, втім, виявився в 5 разів меншим за торішній.
23 вересня, 14:30
Війна
На росії стали маркувати будинки та квартири, де проживають сім'ї окупантів.
23 вересня, 09:35
Війна
Урядовці ресурсної федерації Московїі замовили 230 тисяч посвідчень для сімей загиблих на війні росіян.
19 вересня, 19:04
Світ
Кремлівську лікарню у Москві «окупували» кадировці
18 вересня, 07:15
Світ
На росії пообіцяли школярам відправити їх до «піонерського табору» у Північній Кореї
17 вересня, 14:21
Полтава
У 1990-х роках усі знали, куди ми йдемо. Нині це похід у невідомість.
14 вересня, 12:51