На Росії планують збільшити кількість окупаційного контингенту

ВІЙНА
01.09.2023, 19:06
На Росії планують збільшити кількість окупаційного контингенту

Попри чисельну перевагу, російським терористам повністю не вдається ні панувати, ні обороняти загарбані південні й східні терени України.

З метою поліпшити цю ситуацію депутат Державної ради Татарстану від ЛДПР Едуард Шарафієв закликав збільшити особовий склад регулярної армії у зоні бойових дій до 1 мільйона окупантів.

Про відверто пропагандистський, але цілком імовірний намір російського режиму дослухатися до слів зрадника татарського народу, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як стверджує манкурт Шарафієв, міністру Сєргєю Шойгу і начальнику Генерального штабу Валєрію Гєрасімову слід негайно взятися за втілення у життя сталінсько-ворошиловських практик часів Другої світової війни.

«Нині за різними підрахунками для ведення активної оборони у рамках "спеціальної воєнної операції" використовується від 300 до 500 тисяч бійців. Майже пів року ми тримаємо оборону на всій лінії фронту. Звісно ж, особовий склад виснажений як фізично, так і психологічно.

Тому ми тут у Держраді Татарстану вважаємо, що необхідно вживати відповідних заходів, аби не допустити поразки нашої армії У перший рік "Великої Вітчизняної війни", коли Червоній армії доводилося вести оборонні битви, хай і відступаючи, в її складі було від 4 до 7 мільйонів солдатів. Але пізніше, коли настав час наступати, чисельний склад Червоної армії було збільшено до 10-11 мільйонів.

Маємо повторити цей сценарій хоча б у менших масштабах. Крім того, я звертаюся особисто до президента Владіміра Путіна із пропозицією оголосити на Росії загальну мобілізацію. Далі тягнути із цим часу немає, наш противник дійсно сильний», – розкукурікався татарстанський колаборант.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російським окупантам і терористам ніколи не були раді в Україні, адже чужинці завжди приносили з собою поневолення, ґвалт і смерті.

Читайте також:
Війна
Санкціоновані диктатором Сі Цзіньпіном кадрові зміни у Кремлі становлять загрозу. На жаль, ця загроза поширюється не тільки на Україну.
19 травня, 10:26
Політика
Протистояння між міністерством шойгу та федеральною службою патрушева-бастрикіна посилюється. У бункерного диктатора обмежений вибір.
29 квітня, 19:27
Світ
До Держдуми внесли законопроєкт про право судових приставів стріляти в росіян
26 квітня, 17:24
Війна
Окупант повернувся до рідної Бурятії з війни і побачив, що його будинок пограбували — вкрали навіть унітаз
19 квітня, 11:09
Війна
У Москві жінка написала на власного сина донос у поліцію, через те, що він почав вивчати українську мову.
11 квітня, 16:11