На росії справжній «бум» стерилізації жіноцтва

СВІТ
12 січня, 19:45
На росії справжній «бум» стерилізації жіноцтва
Фото: Google

Вочевидь, баби вже не народять нову партію «гарматного м'яса» для міністра-оленяра та його бункерного начальства. Sic transit vita mundi.

Про «рекордну» за минулі два десятиліття кількість операцій зі стерилізацій жінок повідомила пресслужба Росстату. Таким робом, путінізм довів остаточно, що будь-яке життя на росії — ніщо, тож не шкода і пожертвувати майбутніми ненародженими поколіннями окупантів.

Як вдалося з'ясувати, станом на початок січня 2024 року добровільно позбавити себе здатності до дітородності зголосилося понад 1 мільйон 500 тисяч жінок віком від 15 до 49 років. Відповідні хірургічні втручання проводять переважно у державних лікарнях і лише третина — у приватних.

Згідно із даними Росстату, найвищі показники були тільки під час другої Чеченської війни (точніше, у 2004-2006 роках — прим. ред.), коли зафіксували понад 2 мільйони операцій; найменше було у 2010-му — 1,1 мільйона. На жаль, російські чиновники не надають географію регіонів, де здійснюється масова стерилізація.

Проте очевидно, що швидше за все це горезвісні вимираючі області, де проживає «глибинний російський народ», а не густонаселені національні республіки Північного Кавказу та Надволжя (скажімо, Інгушетія, Чечня, Татарстан, Чувашія — прим. ред.). У цілому ж РФ — це недодержава, якій не потрібні ні нові платники податків, ні нові солдати, ні люди взагалі.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що  слабкість путіна означає слабкість його режиму, оскільки він є його сутнісним ядром. Усі авторитарні, тоталітарні, фашистські та диктаторські системи є гіперцентралізованими за визначенням.

На росії справжній «бум» стерилізації жіноцтва_1
Читайте також:
Полтава
До власників худоби завітають ветеринари у рамках планових діагностики та профілактики. Заходи спрямовані на виявлення ознак захворювань.
02 квітня, 14:59
Життя
Квіти та інші рослини дійсно сприяють покращенню психологічного та психічного стану людей.
10 лютого, 08:36
Полтава
Отриманий у рамках програми із розвитку децентралізації автомобіль дає змогу перевозити паліативних хворих. Це неабияка підмога для громади.
09 лютого, 14:54
Життя
Гідромасажні ванни або сауни, ймовірно, можуть бути опосередкованим способом послаблення депресії.
07 лютого, 15:05
Життя
Рак більше не є хворобою виключно людей старшого і похилого віку. Кількість випадків захворюваності на онкологію зростає по всьому світу.
16 січня, 14:23
Життя
Приголомшливе дослідження визначило 15 загрозливих факторів. Вони суттєво підвищують імовірність розвитку деменції у людей.
27.12.2023, 21:37