На росії справжній «бум» стерилізації жіноцтва

СВІТ
12 січня, 19:45
На росії справжній «бум» стерилізації жіноцтва
Фото: Google

Вочевидь, баби вже не народять нову партію «гарматного м'яса» для міністра-оленяра та його бункерного начальства. Sic transit vita mundi.

Про «рекордну» за минулі два десятиліття кількість операцій зі стерилізацій жінок повідомила пресслужба Росстату. Таким робом, путінізм довів остаточно, що будь-яке життя на росії — ніщо, тож не шкода і пожертвувати майбутніми ненародженими поколіннями окупантів.

Як вдалося з'ясувати, станом на початок січня 2024 року добровільно позбавити себе здатності до дітородності зголосилося понад 1 мільйон 500 тисяч жінок віком від 15 до 49 років. Відповідні хірургічні втручання проводять переважно у державних лікарнях і лише третина — у приватних.

Згідно із даними Росстату, найвищі показники були тільки під час другої Чеченської війни (точніше, у 2004-2006 роках — прим. ред.), коли зафіксували понад 2 мільйони операцій; найменше було у 2010-му — 1,1 мільйона. На жаль, російські чиновники не надають географію регіонів, де здійснюється масова стерилізація.

Проте очевидно, що швидше за все це горезвісні вимираючі області, де проживає «глибинний російський народ», а не густонаселені національні республіки Північного Кавказу та Надволжя (скажімо, Інгушетія, Чечня, Татарстан, Чувашія — прим. ред.). У цілому ж РФ — це недодержава, якій не потрібні ні нові платники податків, ні нові солдати, ні люди взагалі.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що  слабкість путіна означає слабкість його режиму, оскільки він є його сутнісним ядром. Усі авторитарні, тоталітарні, фашистські та диктаторські системи є гіперцентралізованими за визначенням.

На росії справжній «бум» стерилізації жіноцтва_1
Читайте також:
Життя
Австралійські вчені уми зіставили дані про поширення світової мережі та медичні показники користувачів. Як то кажуть, не все так однозначно.
17 листопада, 16:21
Життя
Забезпечення можливості повноцінно виспатися має бути у центрі уваги при догляді за постінфарктними хворим на рівні із кардіореабілітацією.
03 листопада, 17:30
Світ
Досліджено зв'язок між призначенням глюкозозалежного інсулінотропного поліпептиду та/або агоніста рецептора глюкагоноподібного пептиду-1.
20 жовтня, 17:30
Світ
Трохи футурологічних роздумів із наявного контексту. В Instagram та Facebook часто видає тарґетовану рекламу від репродуктивних клінік.
11 серпня, 17:29
Життя
Результати дослідження показали, що більше споживання певних овочів корелювало з нижчим рівнем глюкози у крові.
13 червня, 18:31
Світ
Маленька мешканка Опал Сенді стала першою людиною у світі, яка випробувала на собі новий спосіб лікування. Це приголомшує.
12 травня, 07:00