На Запорізькому напрямку ЗСУ ліквідували агентів ГРУ РФ

ВІЙНА
22.07.2023, 18:55
На Запорізькому напрямку ЗСУ ліквідували агентів ГРУ РФ
Фото: Telegram

Українські захисники філігранним ударом знищили пару російських окупантів, які видавали себе за "журналістів" і "військових кореспондентів".

Про отримання квитків на пекельний концерт до Іосіфа Кобзона повідомили провідні рупори ворожої пропаганди "РИА Новости" та "Известия", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Саме представники цих українофобських видань Ростіслав Журавльов і Константін Міхальчєвскій, які насправді є штатними співробітниками Головного управляння Генерального штабу Міністерства оборони нападу та вбивств РФ нині (22.VII.) потрапили під обстріл на Південному фронті.

З'ясувалося, що вищеназвані істоти в одностроях армії держави-окупанта перебували поблизу села П'ятихатки на Запорізькому напрямку й мали висвітлювати застосування Збройними Силами України касетних боєприпасів, від яких обидвоє й загинули.

Прикметно, що поранення також отримали й інші відомі загарбники з РФ, які весною-влітку 2014 року організували псевдосепаратистський шабаш на Донеччині: Алєксандр Бородай, Роман Польщаков і Дмітрій Шилков; наразі вони шпиталізовані до тимчасово окупованого Мелітополя.

Одночасно медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, що днями наші захисники із лав 67 ОМБр показали, яким саме чином досягається та наближається перемога.

Поранений окупант Бородай (у центрі)
Поранений окупант Бородай (у центрі)
На Запорізькому напрямку ЗСУ ліквідували агентів ГРУ РФ_3
вибір редакції
Читайте також:
Спорт
Жіноча збірна з боротьби під керівництвом Володимира Євонова стала першою на чемпіонаті Європи у Бухаресті.
17 лютого, 17:15
Спорт
Для Ірини Коляденко це третє золото ЧЄ у кар'єрі.
17 лютого, 06:45
Війна
Корабель атакували ударними морськими дронами Magura V5.
14 лютого, 11:35
Війна
Фіксуємо історію, яку творять свідомі українці у нас із вами на очах. Розповідаємо про величних особистостей, хоч і скромних, але Героїв.
11 лютого, 13:00
Війна
За два роки московія втратила понад 20 суден, включаючи десантні кораблі, підводні човни та флагманський крейсер «Москва».
03 лютого, 18:05
Війна
Слідом за плановим скороченням Чорноморської флотилії, ресурсна федерація московії втрачає ще й власну авіацію. Земля бетоном небіжчикам!
15 січня, 14:45