«Вовки Да Вінчі» застосували проти окупантів трофейний «Солнцепьок»

ВІЙНА
09 липня, 18:17
«Вовки Да Вінчі» застосували проти окупантів трофейний «Солнцепьок»

Вогнева машина знищення, створена росіянами для ведення агресивних війн за кордоном, тепер працює у вмілих руках українських захисників.

Яскравим свідченням є застосування на передовій трофейного ТОС-1А "Солнцепьок" 1 Окремим механізованим батальйоном "Вовки Да Вінчі" імені Дмитра Коцюбайла.

З'ясувалося, вітчизняні військовослужбовці відпрацювали важкою ракетною системою зі смертоносними термобаричними снарядами по скупченню окупаційних сил на Східному фронті.

Прикметно, але вказаний вид зброї вважається росіянами "покращеним аналогом HIMARS", оскільки накриває більшу ділянку, випалюючи все живе довкола 15-25 км, навіть у бліндажах на глибині до 5 м.

Водночас станом на сьогодні це є першим задокументованим (на відео нижче – прим. ред.) застосуванням трофейної одиниці ТОС-1А "Солнцепьок" українськими захисниками проти ворога безпосередньо на фронті.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що на тижні уряд США нарешті погодився передати Україні необхідні касетні боєприпаси калібру 155-мм.

Читайте також:
Війна
Завдяки підрозділу повітряної розвідки українські воїни змогли виявити російське гніздо у лісосмузі. Загарбникам не дали втекти з поля бою.
30 листопада, 21:59
Війна
Українські захисники завдають російським загарбникам втрат. Окупаційний контингент виснажується у боях уздовж всієї лінії фронту.
26 листопада, 07:50
Опінії
Чому володіючи високотехнологічними інструментами та мотивованими людьми із вищим ніж у ворога IQ, ми застрягли у м'ясорубках за посадки?
24 листопада, 17:58
Війна
Фронтові підрозділи Сил оборони України успішно нівелюють технічний потенціал ворога. Росіяни цілодобово втрачають коштовне озброєння.
22 листопада, 11:36
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ не припиняє здійснювати штурмові дії на Східному фронті. Найгарячіше у Бахмуті, Авдіївці та Мар'їнці.
13 листопада, 10:18
Опінії
Ситуація критична, потрібно підкріплення.
06 листопада, 08:19