Набіулліна і Матвієнко поїхали доїти іранських аятол

ЕКОНОМІКА
25 травня, 16:01
Набіулліна і Матвієнко поїхали доїти іранських аятол
Фото: Google

Очільниця російського Центрального банку разом із чинною головою Ради Федерації Федеральних Зборів РФ відвідали Тегеран.

Доволі красномовний фотозвіт з іранської столиці оприлюднило прокремлівське видання "Forbes.ru", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що Ельвіра Набіулліна прилетіла задля невідкладних перемовин зі своїм колегою – головою центрального держаного банку Ірану Могаммадом Резою Фарзіном.

Відповідальна за розподіл російських державних коштів чиновниця привезла від свого кремлівського начальства план двостороннього розвитку і протистояння західним санкціям.

Режим іранських аятол не тільки позитивно оцінив намагання московитів зміцнювати відносини, особливо у фінансовій сфері, а й відзначив, що Набіулліній "дуже пасує хіджаб", який вона може не знімати по поверненню до РФ.

Аналогічна ситуація склалася з Валентиною Матвієнко, котра, прикривши голову за мусульманськими канонами, здійснила робочий візит до голови Ісламської консультативної ради Ірану Могаммада Баґера Ґалібафа.

Посланниці Владіміра Путіна просили у представників режиму аятол грошей, адже на тлі західних санкцій валютні збереження Кремля тануть на очах, а юані та рупії не рятують кризу, в яку РФ саме себе загнала.

Водночас, як уже інформувала медіаагенція "Останній Бастіон", на Близькому Сході склалась доволі непроста геополітична ситуація, де Москва і Пекін грають не останню роль.

Набіулліна і Матвієнко поїхали доїти іранських аятол_1
Читайте також:
Економіка
Тепер компанія хоче цей факт приховати через суд.
25 жовтня, 09:34
Політика
Бізнес-партнер Єрмака, Кирило Тимошенко, Олександр Ткаченко... Державну підтримку можливо отримати тільки «по блату».
24 жовтня, 08:25
Економіка
Події тижня, що минає, змусили Вашинґтон посилити фінансову підтримку Києва. Президент США запросить у Конґресу рекордні $100 мільярдів.
07 жовтня, 22:54
Політика
Що чи кого треба обляпати червоною фарбою у Полтаві, аби місцеві депутати спрямували бюджетні кошти на поміч нашим фронтовикам?
20 липня, 18:45
Світ
Партнери та союзники України зобов'язані підвищити рівень власного щорічного фінансування оборони та безпеки до 2,5% ВВП.
04 квітня, 17:33
Економіка
Крім ресурсної федерації московії під сюзеренітет Китайської народної республіки прийшла федеративна республіка Бразилія.
31 березня, 20:13