Набіулліна і Матвієнко поїхали доїти іранських аятол

ЕКОНОМІКА
25.05.2023, 16:01
Набіулліна і Матвієнко поїхали доїти іранських аятол
Фото: Google

Очільниця російського Центрального банку разом із чинною головою Ради Федерації Федеральних Зборів РФ відвідали Тегеран.

Доволі красномовний фотозвіт з іранської столиці оприлюднило прокремлівське видання "Forbes.ru", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що Ельвіра Набіулліна прилетіла задля невідкладних перемовин зі своїм колегою – головою центрального держаного банку Ірану Могаммадом Резою Фарзіном.

Відповідальна за розподіл російських державних коштів чиновниця привезла від свого кремлівського начальства план двостороннього розвитку і протистояння західним санкціям.

Режим іранських аятол не тільки позитивно оцінив намагання московитів зміцнювати відносини, особливо у фінансовій сфері, а й відзначив, що Набіулліній "дуже пасує хіджаб", який вона може не знімати по поверненню до РФ.

Аналогічна ситуація склалася з Валентиною Матвієнко, котра, прикривши голову за мусульманськими канонами, здійснила робочий візит до голови Ісламської консультативної ради Ірану Могаммада Баґера Ґалібафа.

Посланниці Владіміра Путіна просили у представників режиму аятол грошей, адже на тлі західних санкцій валютні збереження Кремля тануть на очах, а юані та рупії не рятують кризу, в яку РФ саме себе загнала.

Водночас, як уже інформувала медіаагенція "Останній Бастіон", на Близькому Сході склалась доволі непроста геополітична ситуація, де Москва і Пекін грають не останню роль.

Набіулліна і Матвієнко поїхали доїти іранських аятол_1
Читайте також:
Економіка
На відміну від Москви, яка насичується грошвою завдяки продажу загарбаних у чужих народів надр, Києву не пощастило. Економіка стагнує.
17 червня, 19:24
Полтава
Всебічна підтримка фронтовиків — обов'язок тилу. Кожен, хто хоче уникнути російської окупації, мусить допомагати нашим захисникам.
27 травня, 06:01
Економіка
Зе-команда в очікуванні стрибка інфляції. Навіть західні кредитори визнають, що «слуги неукраїнського народу» гірше за комуністів.
08 травня, 07:10
Економіка
Тепер компанія хоче цей факт приховати через суд.
25.10.2023, 09:34
Політика
Бізнес-партнер Єрмака, Кирило Тимошенко, Олександр Ткаченко... Державну підтримку можливо отримати тільки «по блату».
24.10.2023, 08:25
Економіка
Події тижня, що минає, змусили Вашинґтон посилити фінансову підтримку Києва. Президент США запросить у Конґресу рекордні $100 мільярдів.
07.10.2023, 22:54