Набіулліна і Матвієнко поїхали доїти іранських аятол

ЕКОНОМІКА
25 травня, 16:01
Набіулліна і Матвієнко поїхали доїти іранських аятол
Фото: Google

Очільниця російського Центрального банку разом із чинною головою Ради Федерації Федеральних Зборів РФ відвідали Тегеран.

Доволі красномовний фотозвіт з іранської столиці оприлюднило прокремлівське видання "Forbes.ru", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що Ельвіра Набіулліна прилетіла задля невідкладних перемовин зі своїм колегою – головою центрального держаного банку Ірану Могаммадом Резою Фарзіном.

Відповідальна за розподіл російських державних коштів чиновниця привезла від свого кремлівського начальства план двостороннього розвитку і протистояння західним санкціям.

Режим іранських аятол не тільки позитивно оцінив намагання московитів зміцнювати відносини, особливо у фінансовій сфері, а й відзначив, що Набіулліній "дуже пасує хіджаб", який вона може не знімати по поверненню до РФ.

Аналогічна ситуація склалася з Валентиною Матвієнко, котра, прикривши голову за мусульманськими канонами, здійснила робочий візит до голови Ісламської консультативної ради Ірану Могаммада Баґера Ґалібафа.

Посланниці Владіміра Путіна просили у представників режиму аятол грошей, адже на тлі західних санкцій валютні збереження Кремля тануть на очах, а юані та рупії не рятують кризу, в яку РФ саме себе загнала.

Водночас, як уже інформувала медіаагенція "Останній Бастіон", на Близькому Сході склалась доволі непроста геополітична ситуація, де Москва і Пекін грають не останню роль.

Набіулліна і Матвієнко поїхали доїти іранських аятол_1
Читайте також:
Світ
Партнери та союзники України зобов'язані підвищити рівень власного щорічного фінансування оборони та безпеки до 2,5% ВВП.
04 квітня, 17:33
Економіка
Крім ресурсної федерації московії під сюзеренітет Китайської народної республіки прийшла федеративна республіка Бразилія.
31 березня, 20:13
Економіка
Великі та малі, а особливо середні підприємці РФ невдовзі відчують на собі весь тягар воєнних буднів завдяки путінським ініціативам.
14 березня, 20:37
Світ
Диктаторський режим комуністів у Пекіні давно перестав приховувати свою участь у воєнній агресії проти України на боці Москви.
10 лютого, 20:14
Полтава
Впродовж січня поточного року полтавські чиновники провели низку аукціонів, найбільше у галузі житлово-комунальних послуг.
06 лютого, 20:34
Економіка
Американський долар і євро, наперекір очікуванням вітчизняних фінансистів, знову почали дорожчати.
21.02.2022, 21:00