НАБУ відкрило справу щодо заступника голови Верховного Суду Богдана Львова

КРИМІНАЛ
23.09.2022, 10:35
НАБУ відкрило справу щодо заступника голови Верховного Суду Богдана Львова

Справу порушено за фактом недекларування майна на росії

Національне антикорупційне бюро зареєструвало кримінальне провадження за фактом можливого декларування недостовірних даних заступником голови Верховного суду Богданом Львовом.

Про це Українським Новинам повідомили в НАБУ.

Кримінальне провадження було зареєстроване 19 вересня.

Справа розслідується за частиною 1 статті 366-2 Кримінального кодексу (декларування недостовірної інформації).

Цей злочин карається штрафом від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( від 51 тис. гривень до 68 тис. гривень) або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або обмеженням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

15.09.2022 журналісти проекту "Схеми" (Радіо "Свобода") оприлюднили інформацію, яка свідчить про наявність у голови Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду громадянства московії та незадекларованої квартири у Москві (частка 1/2 є власністю дружини).

До виходу матеріалу «Схеми» повідомили встановлені у розслідуванні факти т.в.о. голови Служби безпеки України Василю Малюку.

З СБУ надійшла відповідь:

«Служба безпеки України володіє інформацією, яка може свідчити про наявність російського громадянства у судді Богдана Львова. Ці дані отримані у порядку та спосіб, визначений законодавством. Наразі СБУ працює над отриманням матеріалів, котрі можуть остаточно підтвердити чи спростувати наявні дані та, зокрема, зможуть слугувати відповідними юридичними доказами. Позиція СБУ – представники судової гілки влади мають володіти виключно українським громадянством».

Читайте також:
Політика
Текст законопроєкту та супровідні документи поки відсутні на сайті
10 січня, 15:47
Виміри
Відповідь «взірцю для усієї суддівської гілки влади»
02.02.2022, 10:45
Політика
Після того, як Верховна Рада торік розпустила склад Вищої кваліфікаційної комісії суддів, остання перебуває у стані невизначеності.
22.01.2022, 16:12
Опінії
Необхідне пояснення до термінів у заголовку: "входини" – перезавантаження судової системи, "до холодів" – до зачистки зеленої цвілі.
18.01.2022, 08:37
Новини
А простим українцям – на 406 грн
17.01.2022, 09:14
Політика
"Президент Голобородько" має нарешті усвідомити: так, як хоче він і його корумпована команда, в Україні не буде.
01.12.2021, 13:54