НАБУ зобов’язали відкрити справу проти керівника «Укренерго»

КРИМІНАЛ
26.07.2024, 15:35
НАБУ зобов’язали відкрити справу проти керівника «Укренерго»

Володимира Кудрицького обвинувачують в отриманні неправомірної вигоди.

Вищий антикорупційний суд зобов’язав НАБУ відкрити досудове розслідування проти голови правління «Укренерго» Володимира Кудрицького за фактом отримання неправомірної вигоди.

Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Адвокат подав скаргу на бюро за те, що вони не зареєстрували заяву про злочин, пов’язаний з головою правління «Укренерго». У заяві йшлося про можливі кримінальні правопорушення, передбачені статтями 209, 364 та 368 КК. Суд розглянув скаргу та визнав, що НАБУ повинно було зареєструвати заяву, оскільки вона містила достатньо інформації про можливий злочин.

ВАКС частково задовольнив скаргу та зобов’язав НАБУ внести відомості про можливі злочини до Єдиного реєстру досудових розслідувань.  При цьому, ухвала може бути оскаржена під час апеляції.

Автор : Іван Правдін
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
З Кам’янського з любов’ю: чиновницький десант і корупційні підозри в Полтаві.
вчора, 15:02
Світ
Чому суспільство не обурюється?
31 травня, 10:16
Політика
Родинний бізнес полковника ДБР Старченка: без декларацій, але з нерухомістю.
29 травня, 10:44
Політика
Бомбосховище за 145 мільйонів для ліцею-примари: у Харківській області будують укриття для школи, якої вже немає.
28 травня, 17:33
Війна
Бойові дрони «Генерал Черешня», довкола яких спалахнув скандал на тендерах підприємств Міноборони, можна придбати за кордоном.
28 травня, 10:45
Політика
У його родичів журналісти знайшли майна на майже $2 млн
27 травня, 18:45