Нацгвардійці завдали удару по окупантах на Донеччині

ВІЙНА
22.01.2023, 18:00
Нацгвардійці завдали удару по окупантах на Донеччині

Східний фронт цілодобово палає від бойових дій, в яких безславно гинуть росіяни, штурмуючи "м'ясними хвилями" позиції наших захисників.

Відповідний ролик із Бахмутського напрямку у Донецькій області виклала пресслужба Національної гвардії України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що спільними зусиллями артилерії та аеророзвідки вдалося відрядити у пекло на концерт до Іосіфа Кобзона ціле відділення московитів, рештки яких ніхто не збиратиме.

«Поблизу населеного пункту Спірне, що на Донеччині, одним пострілом артилерії Калинівський полк Нацгвардії знищив десяток окупантів та бойові комплекти. Ворожі боєприпаси ще довго детонували, чим допомогли окупантам досягнути кінцевої цілі перебування на наших землях – опинитися навічно у ній», – відзвітувала пресслужба Нацгвардії.

Водночас наші захисники додають, ворог постійно присилає нові резерви, щоби масовістю і хвилями атак пробити лінію оборони, але щоразу натикається на шалений опір підкріплений щільним вогнем.

Між тим, як уже раніше сповіщав "Останній Бастіон", російський окупаційно-терористичний контингент намагався наступати на Запоріжжі, але зазнав провалу.

Читайте також:
Війна
У ніч проти 20 червня ударні безпілотники атакували Таврійську ТЕС у тимчасово окупованому Криму.
12:24
Війна
18 червня та в ніч проти 19 червня підрозділи Сил оборони України били по низці об'єктів російської армії.
вчора, 19:04
Війна
Це уже третя атака за останні дні.
вчора, 14:52
Війна
Це вже друге ураження Московського НПЗ за останні три дні.
18 червня, 07:57
Війна
Зранку 16 червня безпілотники атакували Москву — на найбільшому нафтопереробному заводі міста сталася пожежа.
16 червня, 09:59
Війна
Контрольно-пропускний пункт «Джанкой», який з’єднує Крим з Херсонською областю, повністю перекрито.
15 червня, 09:33