Нацгвардійці знищили російський БМП-2 у Донецькій області

ВІЙНА
28 липня, 19:18
Нацгвардійці знищили російський БМП-2 у Донецькій області

Український Схід давно не став гостинним для російських окупантів, адже саме там їх 8 років поспіль наші захисники перетворюють на гній.

Свідченням цього є показовий ролик із філігранною ліквідацією ворожої бронетехніки на Донеччині, оприлюднений на Facebook-сторінці Національної гвардії.

Як з'ясувалося, військовослужбовці не дали російським загарбникам захопити нові позиції та відбили просування у глиб нашої території.

«Ми просто валимо "другу армію світу"! Бійці загону спеціального призначення Нацгвардії під час виконання бойового завдання наблизився впритул до позиції ворога та влаштували засідку. Після чого влучним пострілом знищили російський БМП-2 з екіпажем із ПТРК "Скіф". Ворог не пройде!», – доповіли у пресслужбі Нацгвардії України.

Водночас зауважимо, що загальна ситуація на Східному відтинку фронту ускладнюється, оскільки ворожі підрозділи намагаються нав'язати нашим захисникам свою ініціативу.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українські вояки – козаки сучасності, котрі б'ють потомків справжніх ординців.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Сватове і Старобільськ – головні вузлові логістичні точки для російських окупаційно-терористичних сил, там поспішно будують лінію оборони.
09:18
Війна
Окупаційно-терористичному контингенту РФ не солодко на українському Сході, їхні лави рідіють від вогняних "подарунків" наших захисників.
вчора, 20:56
Війна
Жоден зайда з РФ, який із мечем і лихими намірами прийшов на нашу землю, – обов'язково поляже, але вже не від меча.
23 вересня, 20:56
Війна
Залишена під час втечі росіянами причіпна гармата калібру 152 міліметрів 2А36 "Гіацинт-Б" тепер служитиме Збройним Силам України.
22 вересня, 19:45
Війна
Бійці окремих частин і підрозділів Військово-морських сил України мужньо протистоять російським окупантам на закріплених ділянках фронту.
21 вересня, 18:01
Війна
Наперекір оприлюдненій інформації від Інституту вивчення війни (ISW), підрозділи Сил оборони України досі не увійшли у село Киселівка.
13 вересня, 20:36