Нацгвардійці зробили свято для малечі з Маріуполя до дня Миколая

06.12.2023, 14:26
Нацгвардійці зробили свято для малечі з Маріуполя до дня Миколая

Діти з окупованої торік росіянами перлини Приазов'я отримали іграшки, розмальовки, книжки та солодощі. Все це з рук наших захисників.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба Національної гвардії України. Зазначається, що маріупольські діти нині вимушено мешкають у Закарпатській області, де сьогодні, 6 грудня, воїни якраз і влаштували свято.

Крім того, була присутня малеча, чиї батьки боронять Батьківщину на передньому краю у лавах НГУ. Вони теж отримали з рук тилових військовослужбовців подарунки, адже українські діти мають повне право на життя у мирній країні.

«Діти забувають, що таке війна і вони можуть подумати про щось хороше. Не думати про те, що бомблять. Нам завжди дарують якісь приємні подарунки, завжди нас тішать. Як бачите — вони щасливі, вони задоволені, їм дуже подобається. Хоч десь вони можуть отримати якусь радість, не думати про війну», — прокоментувала святковий захід переселенка з Маріуполя і мати немовляти пані Надія.

Своєю чергою присутні нацгвардійці додали, що діти — наше майбутнє, — а тому мають право на посмішки та позитивні емоції. І це право воїни НГУ продовжують виборювати на фронті у важких боях проти російських загарбників.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» радить читачам пригадати, як син полеглого нацгвардійця з Полтави допомагає захисникам України. 8-річний Роман Іщев — старша дитина добровольця Юрія Іщева, який віддав життя у ближньому бою з окупантами.

Нацгвардійці зробили свято для малечі з Маріуполя до дня Миколая_1
Нацгвардійці зробили свято для малечі з Маріуполя до дня Миколая_3
Нацгвардійці зробили свято для малечі з Маріуполя до дня Миколая_5
Читайте також:
Політика
Держаний університет імені Миколи Гоголя став справжнім осердям фіно-угорського руху. Тут відчувається нагальна потреба дезінтеграції РФ.
02 червня, 14:57
Історія
Нащадки борців за волю України часів Другої світової війни пам'ятають, яка ціна заплачена за наше життя. Патріотизм виховується змалечку.
02 червня, 10:24
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57