Діти Машівської громади зібрали 4500 грн на потреби ЗСУ

ПОЛТАВА
19 серпня, 20:07
Діти Машівської громади зібрали 4500 грн на потреби ЗСУ

Юні патріоти з сіл Базилівщина та Абрамівка Полтавського району самоорганізувалися задля підтримки наших захисників на фронті.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба на Facebook-сторінці Машівської селищної ради, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Малечі вдалося власними силами зібрати на допомогу українській армії понад чотири з половиною тисячі гривень: 2000 грн – передали базилівщинські школярі та 2576 грн – абрамівські дітлахи.

«Вказану суму коштів привезли до будівлі селищної ради, аби надалі їх направили на підтримку Збройних Сил України. Щира подяка юним патріотам від жителів громади, від захисників, які боронять нашу землю, за такий прояв небайдужості, за щирі світлі серця, за любов до України, а їхнім батькам – за правильне виховання дітей! Вони неймовірні», – відзвітували у Машівській селищній раді.

Своєю чергою, важливо наголосити, що саме заради майбутнього нашої, такої чуйної та доброзичливої, малечі ми всі маємо разом боротися до спільної перемоги над російськими окупантами.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що у Зіньківській громаді постала нова зелена зона у пам'ять про полеглих смертю хоробрих на Сході України Героїв-Лісівників.

Читайте також:
Спорт
Спортивна малеча Волинської області змогла забезпечити наших захисників необхідним транспортним засобом для контролю за межею з Білоруссю.
15 жовтня, 19:05
Війна
До редакції медіаагенції "Останній Бастіон" звернулися українські захисники, які прямо зараз обороняють займані рубежі.
03 вересня, 10:00
Війна
Добровольчий підрозділ поліції особливого призначення з Дніпропетровщини просить допомогти викупити автомобіль для перевезення бійців.
21 червня, 08:20
Полтава
Черговий мінібус для українських захисників вирушив із Пирятинської громади на Східний фронт, де тривають щоденні бойові дії.
17 червня, 08:03
Полтава
22-23 жовтня у Полтаві відбудеться благодійна виставка-аукціон на підтримку малечі, в якої діагностовано аутизм.
20.10.2021, 14:30
Полтава
Команда нашого медіаресурсу продовжує активності на вістрі добротворчості та волонтерства.
11.08.2021, 15:09