Діти Машівської громади зібрали 4500 грн на потреби ЗСУ

ПОЛТАВА
19.08.2022, 20:07
Діти Машівської громади зібрали 4500 грн на потреби ЗСУ

Юні патріоти з сіл Базилівщина та Абрамівка Полтавського району самоорганізувалися задля підтримки наших захисників на фронті.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба на Facebook-сторінці Машівської селищної ради, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Малечі вдалося власними силами зібрати на допомогу українській армії понад чотири з половиною тисячі гривень: 2000 грн – передали базилівщинські школярі та 2576 грн – абрамівські дітлахи.

«Вказану суму коштів привезли до будівлі селищної ради, аби надалі їх направили на підтримку Збройних Сил України. Щира подяка юним патріотам від жителів громади, від захисників, які боронять нашу землю, за такий прояв небайдужості, за щирі світлі серця, за любов до України, а їхнім батькам – за правильне виховання дітей! Вони неймовірні», – відзвітували у Машівській селищній раді.

Своєю чергою, важливо наголосити, що саме заради майбутнього нашої, такої чуйної та доброзичливої, малечі ми всі маємо разом боротися до спільної перемоги над російськими окупантами.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що у Зіньківській громаді постала нова зелена зона у пам'ять про полеглих смертю хоробрих на Сході України Героїв-Лісівників.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Тим часом пирятинські депутати, поліцаї, прокурори, судді та чиновники набивають собі кишені. Корупціонери вважають, що «війна все спише».
26 лютого, 19:23
Полтава
На тлі війни вітчизняні державні та комунальні органи самоусунулися від виконання конституційних обов'язків. Розкрадати бюджет не припинили.
25 лютого, 11:15
Полтава
Захід відбувся у приміщенні Гадяцького історико-краєзнавчого музею. Організувала експозицію-продаж юна живописиця Каріна Тренбач.
08 лютого, 06:25
Полтава
З ініціативи доньки українського фронтовика у Великій Багачці проведено благодійний ярмарок і концерт. Присутні підтримали воїнів гривнею.
25 січня, 21:46
Полтава
Поки Гринкевичі опановували мільярди з бюджету, а судді купляли елітні автівки, свідомі українці гарують. У кожного своя перемога.
23 січня, 12:31
Полтава
Поки загарбники спільно із колаборантами нищать культурне надбання українців, у Диканьці триває зовсім інший процес. Там шанують минуле.
21 січня, 08:48