Нацгвардієць «Крафтер»: наша піхота воює бездоганно

ВІЙНА
29.11.2022, 08:56
Нацгвардієць «Крафтер»: наша піхота воює бездоганно

Попри щільні цілодобові вогневі вали та набіги російської орди Східний фронт не просто тримається, але й перетравлює сотні загарбників.

Про це у відвертому інтерв'ю заявив учасник боїв за місто-фортецю у степу Бахмут, доброволець із лав Бригади швидкого реагування Національної гвардії України на псевдо "Крафтер".

Інформаційна агенція "Останній Бастіон" люб'язно викладає сповідь українського захисника, який продовжує боронити всіх нас від московитської агресії.

Нацгвардієць «Крафтер»: наша піхота воює бездоганно_1

– Розкажи, як ти опинився на передовій, чому обрав саме Нацгвардію, а не інший рід військ?

– Як і багато моїх побратимів, я – доброволець у складі Національної гвардії України після 24 лютого. Повномасштабне ж вторгнення росії застав у своєму рідному місті, прокинувшися від ракетних ударів рано-вранці. Коли на тебе летять ракети та недалеко пре орда, не можна чекати, сидіти.

Тож тоді я зі свого рідного міста вирушив до Києва – просто сів до волонтерів у машину, не знаючи навіть куди конкретно мене закине доля. Надалі потрапив до легіону "Свобода", тобто 3-го батальйону оперативного призначення. Саме тут і проходжу службу зараз.

– Коли та де ти зустрів ворога, боявся першої битви з переважними силами росіян?

– Бойове хрещення я відбув в Ірпені. Після оборони Києва і передмість столиці продовжив боротьбу з окупантами на Донеччині. Прямо зараз воюю на Бахмутському напрямку. З останніх досягнень свого – успішно виконаний штурм ворожих позицій.

Ситуація була наступна: підготовка до штурму була складною, десь 5 годин під холодним дощем, через болота ми непомітно підходили до їхніх позицій. І хоча ми вже і на той час були доволі виснажені, все ж усвідомлювали, що нам ще здійснювати штурм. Морально підтримувало те, що в бій пішов наш командир "Скіф". Коли він особисто йде у бій зі своїми воїнами – це багато чого коштує.

Знаєте, під час літніх важких боїв за Сіверськодонецьк "Скіф" витягував нас із надскладних ситуацій. Це дійсно було важко і неможливо... Тому в успіху цього штурму я не сумнівався. Ворога ми з позицій вибили та зайняли оборону. З останніх новин я чув, що на тому відтинку все успішно.

– Зараз ваш підрозділ закопався у крицевий степ на околицях Бахмуту. Які відчуття від пекла, що оточує і насувається зі Сходу та Південного Сходу?

– Буду лаконічно відвертим: на Бахмутському напрямку наші війська, а особливо піхота, воюють бездоганно. Якби було інакше, противник вже давно б захопив місто. Це невтомна праця і розвідки, і піхоти, і артилерії, і логістики... Але по іншому бути не може – здаватися ніхто не збирається.

Нацгвардієць «Крафтер»: наша піхота воює бездоганно_3
Читайте також:
Війна
Львів'янин, широта душі якого не знала меж. Українець, якому доля судила виявити справжню мужність козака-характерника до останнього подиху.
15 березня, 15:30
Війна
Боротьба за Свободу, Незалежність і Державну Самостійність у крові нашого народу
14 березня, 10:35
Війна
Білорус приїхав влітку 2016 року, як доброволець доєднався до полку «Азов», аби допомагати українцям у боротьбі з російським вторгненням.
02 лютого, 16:17
Війна
Уже 10-й рік Україна у борні за волю й державність проти східного сусіда. Ця війна породила чимало Героїв, серед яких і наш земляк.
25 січня, 12:31
Опінії
Маємо знати та поширювати інформацію про наших Героїв-захисників. Тільки так загартовуватимуться наступні покоління.
04.09.2023, 18:35
Опінії
Кожен день наші козаки роблять усе, щоби свята Українська земля була очищена від російських окупантів. Раз і назавжди!
31.08.2023, 18:35