Нафтогаз/Полтавагаз: ігрища наперсточників

Опінії
12 червня, 19:53
Нафтогаз/Полтавагаз: ігрища наперсточників
Фото: Главком

Україна готується до «Льодовикового періоду 5». Кіно ще те буде.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Наші природні за походженням і цинічні за способом мислення монополісти – «Нафтогаз» і тепловики наразі перебувають у стадії активних перемовин. «Перетирають» одвічне – як вчергове пошити в дурні свою клієнтуру?

Чим би не вивершилася «стрілка» високих і здебільшого безсовісних сторін, грядуща зима для посполитого, котрий звик морози пересиджувати не біля каміну з келихом бурбона, а тулити спину до теплої батареї, буде ще тією зимою. Знавці лякають майбутніми сумами в платіжках – тепло подорожчає більш ніж на тисячу гривень, в середньому – на 20-40 відсотків.

А оскільки команда знаних «дебілів» (© Милованов, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у 2019/20 рр., асоційований професор економіки Піттсбурзького університету, Почесний президент Київської школи економіки, голова Наглядової ради «Укроборонпрому») не планує зростання заробітків і пенсій, гостро актуалізується проблематика дров, кожухів і теплих боків під боком.

Не треба бути ні дебілом, ні Миловановим, щоб спрогнозувати – лави злісних неплатників за комунальні послуги значно перевищать кількість ідіотів, які обирали собі блазня президентом.

Причому, основний «тепловий удар» прийдеться на мешканців селищ і містечок, які обслуговуються невеликими і небагатими компаніями – воші вимерзнуть як у керівництва компаній, так і у їхньої клієнтури. До багатьох «кінці» завітають групою.

Деталі вам шановним, вже влітку злегка примороженим, ще повідомлять. Виправдають і скасування зобов'язань «Нафтогазу» тримати низьку ціну на газ для теплокомуненерго, і витрати на поточні і капітальні ремонти, і необхідність стимулювати своїх працівників – не ходити ж оператору котельні в обносках?

Чіпляє інше. Кабмін вирішив нас із вами, добросовісних платників, зробити послідовниками Милованова – дебілами.

Профільним міністерствам і «Нафтогазу» доручено реструктуризувати борги тепловиків за газ. Ідея з пошиванням в дурні тих, у кого ще жевріють залишки громадянської совісті, підтримана головним нелохом країни перед конгресменами місцевої і регіональної влади – 57 мільярдів гривень накопичених теплокомуненергетиками боргів можуть бути списані.

Так, у галузі справді колапс: ще трохи і хлопці замість тепла мороз подаватимуть. Але чому за маразм трускавецького істеблішменту мають розраховуватися власники Тузиків і Бобиків?! Ті, хто ще з благословенних совкових часів платіжку за вивезення нечистот вважає одинадцятою заповіддю?

Ми отут за кобищанськими парканами маємо сусіду – злісного неплатника комунальних платежів. Трафарет біомаси. Ви б бачили, з яким презирством до придуркуватого сусідського оточення він вигулює свого кудлатого йоркшир-тер'єра! Мовляв, платіть, свідомі громадяни. А ми з йорком ще раз за Вована проголосуємо, і «плєвать хатєлі» на ваші «нафтогази» з «полтавагазами».

Сьогодні автор з дружиною вперше порозумілися з думкою про «а ми що –  лохи?!». Підленька така опінійка, непатріотична. Але гріє.

По всьому, здається, і Нелох визначився із засадничим – якого ханатка на білий світ явився. Нормальні мужики, відомо, приходять народити сина, посадити дерево і звести хату.

Зелене нещастячко теж замірилося на янські пріоритети (чоловічі стандарти за старокитайськими Мавандуйськими текстами на шовку): замість хати зведе Університет майбутнього, замість дерева посадить мільярд. Залишиться усиновити Дьоп-Йопа.

Читайте також:
На адженді, себто, на тому, що у п'яного на язиці – ще й поховання російської фінансової системи.
29 вересня, 09:29
Усіх, кому 18+, запрошуємо до прозекторської. Це напроти шостої палати. На оцинкованому столі – труп оптимізму. Розтин.
09 вересня, 10:23
Часові зсуви не таке вже й рідкісне явище у непевній ході цивілізації не вельми битим шляхом еволюції.
06 вересня, 09:37
Або знову про несвяткове...
28 серпня, 17:06
І не згадуйте каплінів всує – можливі як постриг у прості люди, так і обрізання...
23 серпня, 09:27
Або про совкову естафетну паличку в пустотливих руках...
20 серпня, 09:09