Слуги неукраїнського народу заганяють українців в боргову яму, щоб потім відібрати землю

ПОЛІТИКА
26 квітня, 19:47
Слуги неукраїнського народу заганяють українців в боргову яму, щоб потім відібрати землю
Фото: Мегафон

Така ціль – усі мають бути боржниками і жити лише з дозволу влади і їх кураторів...

Знаєте, завжди стараюсь толерантно ставитися до людей, навіть якщо бачу у них якісь психічні розлади. Але уже якось не витримую, ось цей "дебільняк" частини українського населення. Нещодавно, випадково, читаю – "Не буду я їм платити комуналку, і що вони мені зроблять?"  
 
Потім попадає на очі цей же автор – "Я за негайний ринок землі. Мені від діда дістався пай і я хочу його продати, це моя земля і я маю право нею розпорядитись як хочу." 

Заходжу на сторінку цієї людини у ФБ,  бачу людина із вищою освітою, має фотографію у вишиванці, одним словом "патріот"...

Українців вже порахували як муфлонів

Ну, то от я для таких "патріотів", відкрию невеличкий секрет – Ви знаєте, що із тих 6,5 мільйонів, які отримали земельні паї, по деяких розрахунках понад 4 мільйони уже передані, чи отримали у спадок міські жителі (діти, онуки і т.д.), більшість із яких уже спить і бачить як “розбагатіють” за продану землю.

А ви звернули увагу, як влада, не зважаючи на протести, свідомо підіймає ціни на енергоносії і загонить українців у боргове гетто.

А ви знаєте, що за борги мають право забирати майно боржників?  І ви ж знаєте, що банкам дозволено купувати землю, чи забирати її за борги?

А тепер дивіться, як це все буде виглядати на практиці – банки за безцінь викуповують у відповідних організацій ваші боргові зобов'язання, потім заходять у базу даних (хоча вони це зробили уже давно), бачать клапоть вашої землі і забирають за борги за ціною якою самі ж і захочуть. 

І звичайно, що цих "копійок" не вистачить, щоб закрити усі ваші борги. Ви так і далі залишаєтесь боржником, але уже без землі і чекаєте на колекторів. Ви ж бачили, як своєчасно прийняли закон про приватні колекторські фірми.

Сьогоднішня влада і ті хто її оточує працюють не на Україну.

Одним словом – все для вас.

Огляньтесь навкруг, сьогоднішня влада і ті хто її оточує, працюють не на Україну. І якщо взяти перелік законів, які прийняті в останній час, то ними, як "червоними прапорцями", обставили українців так, щоб загнати у боргову пастку, із якої уже не можна буде вибратись.

Цап провокатор – типовий слуга неукраїнського народу.

І нехай не радіють ті хто ще сьогодні може сплатити за газ і не має боргів. Чи планує, на цьому "ринку", прикупити і собі якусь сотню гектарів. Не спішіть на електронні "торги", вас не має у переліку майбутніх власників цієї землі.

Але влада, уже подумала і про вас – тепер ви будете ще платити і за збудований вами ж будинок, за автомобіль і просто за те що тут живете. І на цьому не зупиняться.

Така ціль  – усі мають бути боржниками і жити лише з дозволу влади і їх кураторів...

"Зробили це разом"?

То може, поки ще є хоч трішки часу,  вийдемо за межі "червоних прапорців", хоча б спочатку у свідомості?

Автор: кандидат сільськогосподарських наук Сергій Медвідь.
 

Читайте також:
Постійним брязканням зброї на кордоні з Україною Кремль погіршує ситуацію з колективною безпекою у цілій Європі.
16 квітня, 12:15
У розпал нової ескалації на Сході України спецслужби Кремля взялися вкотре за репресії проти інакодумців на Кримському півострові.
09 квітня, 13:43
Сталінські методи у дії: спершу "закон" про примусове відчуження приватної власності, потім — масова депортація на Сибір.
24 березня, 11:15
Уряд Турецької Республіки стурбований негативними політичними процесами, які 7-й рік відбуваються на окупованому РФ Кримському півострові.
15 березня, 11:23
Перший рік нашому земляку доведеться відсидіти в колонії з надзвичайно суворим режимом.
03 березня, 18:26
Кримчанам досі не втямки, що життя в окупації під російським триколором буде тільки погіршуватися.
26 лютого, 07:51