Наперекір війні та окупації ВВП України наздоганяє ВВП РФ

ЕКОНОМІКА
28 серпня, 15:15
Наперекір війні та окупації ВВП України наздоганяє ВВП РФ
Фото: УНН

Уже скоро українські громадяни зрівняються по доходах населення зі східними сусідами, в яких залишиться тільки гордість за померлу імперію.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив вітчизняний громадський діяч, учасник Революції гідності та колумніст "Останнього Бастіону" Ігор Луценко.

За його словами, станом на серпень 2021 року рівень валового внутрішнього продукту РФ на душу населення тільки у 2,2 вищий за українські показники; але вказана тенденція триватиме не довго.

«Наведу таку статистику: середня заробітна плата між нашими країнами відрізняється всього лише у межах 20%. Різниця по пенсійному забезпеченні — трохи більше ніж 30%. Отже, в Україні частка ВВП, котра іде через зарплати, вища. При цьому, на відміну від РФ, ми впродовж останніх 8 років втрачали території й досі маємо війну на своїй землі. Також ілюстративне порівняння з Китаєм. У них із РФ повністю зіставні ВВП на душу населення, але зарплата у китайців більша у 2 рази, на відміну від росіян», — стверджує Ігор Луценко.

Водночас за його інформацією, нині реальна мінімальна зарплата на Росії майже на $50 менша, ніж в Україні, а от харчові продукти на 20-30% вищі.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", українцям варто запозичити в японців глибинне сприйняття ведення бізнесу як своєї сімейної справи, а також поновити відчуття власності, відібране у нас окупантами.

Читайте також:
Світ змінився, кожні 5 років він стає іншим, не таким як був раніше, а все старе назавжди викидається з тлінного корабля сучасності.
07 жовтня, 11:27
65-річна відома російська опозиційна діячка японського походження вийшла з політичної гонитви, але не суспільного життя РФ.
18 вересня, 20:07
Роберт Тору Кійосакі – американський підприємець і письменник японського походження, автор бестселера "Багатий Тато, Бідний Тато".
26 серпня, 11:45
Здоровий глузд та цивілізована поведінка
10 червня, 10:05
Шикарна стаття письменника Ніла Геймана про природу і користь читання.
25 квітня, 14:05