Наразі на Харківщині пекло. Подякуймо за це Зе-команді

ВІЙНА
15 травня, 13:43
Наразі на Харківщині пекло. Подякуймо за це Зе-команді
Фото: Facebook

Замість розбудови оборонних укріплень на кордоні із РФ і Білоруссю влада готувалася до шашликів. Нині криваві шашлики смажать у Вовчанську.

21 січня 2022 року гарант Конституції яйцесяйний Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю виданню The Washington Post, що «російське вторгнення в Україну може початися з Харкова». Щоправда, вже 19 лютого у своїй мюнхенській промові він заявив наступне:

Росіяни — теж люди. Вони не зможуть піти війною на Україну.

Тобто очевидно, що будувати фортифікаційні споруди та серйозно готуватися обороняти Харківщину треба було починати хоча б на початку 2022-му, якщо не у 2021-му. А саме тоді, коли були вже дані розвідки про повномасштабний напад.

Можливо, вдалося б уникнути жахливої окупації Ізюма та решти населених пунктів Харківщини, де потім довелося знаходити масові поховання закатованих росіянами українців — від військових до дитячих письменників. Це трагедія, за яку досі ніхто не поніс ні кари, ні відповідальності.

Але українська влада і конкретно президент Зеленський (який несе повну відповідальність за підготовку до вторгнення та забезпечення територіальної цілісності країни) почав віддавати доручення (а Кабінет міністрів, відповідно, виділяти кошти) щодо посилення оборонних споруд на Харківщині, як ми знаємо, у 2023 році. Тобто наприкінці другого року повномасштабної війни!

Наразі ж на Харківщині — пекло, ворог масовано просувається, йдуть запеклі бої, ми зазнаємо величезних втрат і збитків. Безперечно, провина — на агресорі — на росії, на російській армії, на кожному громадянині та громадянці РФ.

Але має ж бути (може, хоча б, після війни, якщо виживемо) така штука, як відповідальність? Але ні телемарафон, ні Наташа Мосейчук, ні 5-6 ефективних менеджерів із Банкової про це, звісно, не розкажуть, навіть не мрійте.

Автор : Оксана Байло
Читайте також:
Економіка
Одна із найзаможніших держав Європи готова пом'якшити власні правила експорту зброї. Проте нам жодним чином не допомагатиме.
17 травня, 08:29
Опінії
Коли державою керують блазні, яким байдужий патріотизм та інстинкт самозбереження, чекайте на біду. В Україні біда вже 5-й рік поспіль.
15 травня, 20:36
Політика
Пропаганда є мистецтвом сфотографувати чорта без копит і рогів. Власне тим, що Зе-влада демонструє у телемарафоні. Тож, несемося...
06 травня, 07:01
Історія
Як недонавчений, а зчаста безграмотний, охлос привів до влади кодло хапуг, так і у науку потрапили українофоби. Всім їм муляє наше минуле.
03 травня, 20:27
Полтава
Як доводить історія, депутати із чиновниками — дзеркало суспільства. Відтак немає сенсу нарікати на владу, коли виборці такі ж дýрні.
02 травня, 06:00
Опінії
Коли Зе-влада поганою мітлою винесла всіх старих досвідчених військкомів, заодно й «виплеснула дитя з водою». Система зламалася...
30 квітня, 13:36