Наша національна ідентичність – підмурівок суб'єктності України

23.07.2023, 21:07
Наша національна ідентичність – підмурівок суб'єктності України
Фото: Facebook

Якщо ваш розум і знання не дають вам сили, то в чому тоді їхня перевага? Те саме стосується й опертя нації на власні її сили з ресурсами...

Людина, яка не має чіткої національної ідентичності, – це моральний інвалід. Оскільки така людина не здатна діяти конструктивно.

Вона не здатна ні жити в рамках традиції, яка по суті є відпрацьованим і перевіреним віками алгоритмом людського буття в певному географічному середовищі. Навіть ставити перед собою стратегічні цілі не спроможна також.

Бо стратегічні цілі можуть бути поставлені й реалізовані тільки в рамках великого колективу, яким є держава і нація. Якщо ж індивід не здатен чітко асоціювати себе з власною державою і нацією, він здатен тільки тупо гребти під себе/вести асоціальний спосіб життя.

А ще, тинятися по світах у пошуках де більше платять і душити навколо себе все живе... У нас країна забита моральними покручами: русскоміровцями та скаліченими Москвою українцями.

Проте, щоби привести цю масу до тями потрібен час і жорстка соціальна дисципліна. Зараз у нас саме така історична доба, коли мусимо це втілити у життя, доки не пізно.

Автор : Софія Дніпровська
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Для переважної більшості українців справжня війна почалася 24 лютого 2022 року. Попередній період вони не зважали на бойові дії та окупацію.
02 лютого, 19:18
Полтава
Невдовзі у Гадячі відзначатимуть 175-річний ювілей від дня народження славетної української письменниці Олени Косач. Вона ж — Олена Пчілка.
12 січня, 08:20
Історія
Формат мультикультурного ура-патріотизму, який нам нав'язують, веде до пекла. Там не буде українських традицій, лише пітьма.
25.12.2023, 19:58
Опінії
Як відомо, нині підготовка новобранця перед вирядженням на передову має тривати не менше 3 місяців. Але у нас із цим усе дуже кепсько...
21.12.2023, 20:32
Опінії
Головна сила будь-якої армії — це розуміння того, як слід воювати. Найзолотіше багатство війська — це здатність дружити із часом.
08.12.2023, 20:38
Опінії
Нічого не відбудеться саме собою. Нічого не буде швидко. Нічого не буде без крові, поту, самопожертви, — затямте це нарешті!
03.12.2023, 18:04