Наша толерантність до російських мігрантів має межу, – президент Сакартвело

СВІТ
19.12.2022, 05:51
Наша толерантність до російських мігрантів має межу, – президент Сакартвело
Фото: Formula News

Майже мільйон громадян РФ за цей рік змогло втекти до маленької кавказької республіки, що є загрозою для національної безпеки.

Таку узагальнену думку на передноворічному прийомі дипломатичного корпусу висловила грузинський президент Саломе Зурабішвілі, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Formula News".

Лідер Сакартвело переконана, заїжджі російські приблуди, котрі втекли від так званої путінської могилізації, є гостями на чужій для них землі, а отже мають дотримуватися місцевих законів, норм і правил.

«Ще один виклик для всіх нас – це масова міграція з росії, що теж певною мірою можливо, бо ще раз показує наскільки ми толерантні, гостинні. Але гостинність не повинна бути дурною, і у нас, звичайно, є свій борг перед власним народом, щоби повністю контролювати те, що відбувається.

Так, у нас мають бути відкриті кордони, особливо для тих громадян РФ, які мають грузинське походження, але водночас, ми повинні усвідомлювати, що у нас є правильне законодавство, що відповідає регуляції, щоб у майбутньому уникнути небажаних задумів цих приїжджих, що вони не будуть диктувати нам як маємо жити на власній землі»,– заявила Саломе Зурабішвілі.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що теперішній проросійський уряд Сакартвело обрав шлях ізоляції та співпраці з відверто деспотичними державами.

Читайте також:
Історія
Мусимо пам'ятати про нелюдські злочини, вчинені окупаційною владою. Кожна жертва неодмінно має бути відплачена ворогом.
23 лютого, 13:46
Світ
З різних чеченських джерел надходять однакові повідомлення про вкрай тривожний стан місцевих маріонеткових чиновників.
01.07.2023, 20:07
Світ
Наперекір планам кремлівського бункерного щура і його оточення, корінні народи РФ воліють приєднатися до української борні проти Москви.
22.04.2023, 16:31
Світ
Після того, як прем'єр-міністр Нікол Пашинян оголосив про вихід Вірменії з ОДКБ, в Єревані не соромляться публічно нападати на РФ.
15.03.2023, 21:21
Світ
Представники корінних народів Північного Кавказу, об'єднаних у черкеський союз, розмірковують над майбутнім після розвалу РФ.
10.03.2023, 19:53
Історія
23.II.1944 року совєцький режим розпочав каральну операцію під назвою "Сочевиця". Було депортовано до півмільйона чеченців та інгушів.
23.02.2023, 17:32