Проросійський уряд Сакартвело обрав шлях ізоляції

ПОЛІТИКА
08.11.2022, 07:45
Проросійський уряд Сакартвело обрав шлях ізоляції

Тбілісі продовжує робити одну геополітичну помилку за іншою, не розуміючи, що відвертає грузинський народ від очікуваної євроінтеграції.

До такого висновку на своїй Twitter-сторінці прийшла депутат Європейського парламенту від німецької "Партії Зелених" Фіола фон Крамон, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За її словами, чинний проросійський уряд Сакартвело налагоджує тісну співпрацю з відвертими країнами-ізгоями, не тільки РФ, але віднедавна ще й з Іраном, де панує шиїтська диктатура.

«У мене викликає подив той факт, що грузинська влада обрала шлях ізоляції. Тамтешні прем'єр і міністр оборони зустрілися з послом Ірану, з яким чомусь обговорюють "регіональні складнощі та можливості". Замість впевненого прямування до Європи, де ми з радістю приймемо грузинський народ, уряд у Тбілісі робить протилежні кроки, йдучи в Азію, де панують антигуманні диктатури», – прокоментувала подію пані Фіола фон Крамон.

Водночас євродепутатка вказує на неспроможність ведення подальшого діалогу між Брюсселем (і Страсбурґом, де перебуває Європарламент – прим. ред.) з одного боку, та Тбілісі з іншого, бо уряд Сакартвело прихильно ставиться до різного роду автократій.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що в Ірані протестувальники камінням забили поліціянтів, масштабні протести проти режиму не зупиняються вже третій місяць поспіль.

Читайте також:
Світ
Баку продовжує натякати Єревану на потребу укласти остаточну мирну угоду і провести демаркацію спільного державного кордону.
17 січня, 18:48
Світ
Майже мільйон громадян РФ за цей рік змогло втекти до маленької кавказької республіки, що є загрозою для національної безпеки.
19.12.2022, 05:51
Політика
Лідери проросійського грузинського Консервативного руху взяли участь у пропагандистському форумі, організованого Євразійським союзом.
09.10.2022, 09:38
Світ
На околиці гірського селища Еділлі, звільненого від вірменських окупантів, знайдено останки не менш як 25 військовослужбовців Азербайджану.
05.10.2022, 09:12
Світ
Очільник турецької дипломатії заявив про цілковиту підтримку братнього Азербайджану на тлі чергової ескалації на Південному Кавказі.
13.09.2022, 18:18
Історія
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06.09.2022, 16:05