Проросійський уряд Сакартвело обрав шлях ізоляції

ПОЛІТИКА
08.11.2022, 07:45
Проросійський уряд Сакартвело обрав шлях ізоляції

Тбілісі продовжує робити одну геополітичну помилку за іншою, не розуміючи, що відвертає грузинський народ від очікуваної євроінтеграції.

До такого висновку на своїй Twitter-сторінці прийшла депутат Європейського парламенту від німецької "Партії Зелених" Фіола фон Крамон, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За її словами, чинний проросійський уряд Сакартвело налагоджує тісну співпрацю з відвертими країнами-ізгоями, не тільки РФ, але віднедавна ще й з Іраном, де панує шиїтська диктатура.

«У мене викликає подив той факт, що грузинська влада обрала шлях ізоляції. Тамтешні прем'єр і міністр оборони зустрілися з послом Ірану, з яким чомусь обговорюють "регіональні складнощі та можливості". Замість впевненого прямування до Європи, де ми з радістю приймемо грузинський народ, уряд у Тбілісі робить протилежні кроки, йдучи в Азію, де панують антигуманні диктатури», – прокоментувала подію пані Фіола фон Крамон.

Водночас євродепутатка вказує на неспроможність ведення подальшого діалогу між Брюсселем (і Страсбурґом, де перебуває Європарламент – прим. ред.) з одного боку, та Тбілісі з іншого, бо уряд Сакартвело прихильно ставиться до різного роду автократій.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що в Ірані протестувальники камінням забили поліціянтів, масштабні протести проти режиму не зупиняються вже третій місяць поспіль.

Читайте також:
Світ
З різних чеченських джерел надходять однакові повідомлення про вкрай тривожний стан місцевих маріонеткових чиновників.
01 липня, 20:07
Світ
Наперекір планам кремлівського бункерного щура і його оточення, корінні народи РФ воліють приєднатися до української борні проти Москви.
22 квітня, 16:31
Світ
Після того, як прем'єр-міністр Нікол Пашинян оголосив про вихід Вірменії з ОДКБ, в Єревані не соромляться публічно нападати на РФ.
15 березня, 21:21
Світ
Представники корінних народів Північного Кавказу, об'єднаних у черкеський союз, розмірковують над майбутнім після розвалу РФ.
10 березня, 19:53
Історія
23.II.1944 року совєцький режим розпочав каральну операцію під назвою "Сочевиця". Було депортовано до півмільйона чеченців та інгушів.
23 лютого, 17:32
Світ
Представники найчисленнішого тюркськомовного етносу кипчацької групи Республіки Дагестан закликали одноплемінників до єднання.
05 лютого, 17:09