НАТО озброює Європу, щоби убезпечити континент від російської агресії

СВІТ
09.12.2020, 11:07
НАТО озброює Європу, щоби убезпечити континент від російської агресії
Фото: Букви

Північноатлантичний Альянс визначився з основними суперниками на наступні 10 років, ними стали РФ і КНР.

Однак, якщо у відносинах із комуністичним Китаєм НАТО застосовуватиме тактику "м'якої сили", то щодо Росії — виключно жорсткі заходи.

До такого висновку прийшли журналісти державного китайського видання "Народна газета — Женьмінь жибао" (人民日报), проаналізувавши стратегічну концепцію "НАТО-2030".

Зокрема, під приводом захисту Європи від зазіхань Кремля, керівництво Північноатлантичного Альянсу має намір проводити масштабні ядерні місії з розміщенням відповідного озброєння на території неядерних країн-членів, перш за все Польщі.

Вже зараз НАТО за сприяння США укрупнює свої військові бази на східному напрямку, перенаправляючи туди тактичні винищувачі та безпілотники з метою щоденного спостереження за діями РФ.

На думку китайських аналітиків, подібні кроки Заходу з метою стратегічного стримування агресивного Кремля, у недалекому майбутньому можуть вилитися у реальну конфронтацію на полі бою.

«Стабільна підтримка миру і розвитку в Європі, які декларує НАТО, все ще лишаються словами на папері. Фактично, Альянс підштовхує Росію до війни, озброюючи ядерним арсеналом не зовсім дружніх їй сусідів. Якщо так піде і надалі, очевидно, що ми станемо свідками нової континентальної війни в Європі, результат якої важко спрогнозувати», — прокоментував ситуацію директор Центру європейських досліджень Університету Фудань у КНР Дін Чун.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", МЗС Литви закликало НАТО посилити співпрацю з Україною та Грузією.

Читайте також:
Головними загрозами для державної стабільності та національної безпеки Фінляндії є діяльність шпигунів РФ і КНР у кіберпросторі.
07 квітня, 12:13
Путінська маріонетка Олександр Лукашенко взявся безпідставно залякувати своїх сусідів воєнною технікою, готується можлива провокація.
23 березня, 13:43
Дальність ураження Tomahawk Block V до 5500 кілометрів.
18 березня, 14:34
"Оточений зусібіч" країнами-членами НАТО, путінський режим взявся нарощувати свою військову присутність в Арктичному регіоні.
10 березня, 13:46
Посол Ізраїлю вимагає (!) скасувати перейменування тернопільського стадіону на честь Шухевича.
09 березня, 21:00
Турки погрожують відправити військову техніку в Китай.
08 березня, 15:57