Науковець Юрій Вільховий: Українці не мають здрібнювати свою національну історію

ІСТОРІЯ
15.11.2021, 10:23

Доцент історії Полтавського національного педагогічного університету розповів "Останньому Бастіону" про доленосні події 1917 року.

20 листопада виповнюється 124 роки з дня оприлюднення Українською Центральною Радою ІІІ-го Універсалу, яким Україну проголошено Народною Республікою.

Однією з головних причин, що спонукали видати доленосний для нашого народу документ, був більшовицький Жовтневий переворот 1917 року.

Саме цей нормативно-правовий акт заклав основи новітнього українського державотворення, продовжуючи спадщину Гетьманщини.

Аби зануритися у ті буремні часи та з'ясувати, чому тогочасна влада в Києві тягнула з проголошенням самостійності аж до січня 1918 року, ми поговорили з фаховим істориком і доцентом ПНПУ імені Володимира Короленка Юрієм Вільховим.

Науковець також розповів про те, де лежить коріння української нації та чому росіяни з їхньою державою – чужий і відверто ворожий нам народ; подробиці у сюжеті нижче:

Читайте також:
Світ
До 24.II.2022 українці були «людьми третього сорту» для фінів. Ситуація стала змінюватися лише тоді, коли РФ знову взялася чинити геноцид.
28 вересня, 16:21
Світ
Наперекір узагальненій думці про демократичність і дотримання у Суомі основних прав, дійсність не така приваблива, як рапортують експерти.
03 вересня, 18:45
Війна
Водночас у Швеції заявили, що наразі не планують передавати Україні винищувачі Gripen власного виробництва.
23 серпня, 09:06
Війна
Хтось скаже, що на війні рятує Бог або янгол-охоронець, але насправді наших захисників витягують із пекла бойові побратими.
18 серпня, 16:00
Кримінал
Наперекір стійкому уявленню про "найдемократичнішу країну" Північної Європи батьківщина Маннергейма досі не рівно дихає у бік РФ-Московії.
23 червня, 17:47
Політика
Наперекір стійкому уявленню про "найдемократичнішу країну" Північної Європи батьківщина Маннергейма досі не рівно дихає у бік РФ-Московії.
20 червня, 17:23