Науковець Юрій Вільховий: Українці не мають здрібнювати свою національну історію

ІСТОРІЯ
15 листопада, 10:23

Доцент історії Полтавського національного педагогічного університету розповів "Останньому Бастіону" про доленосні події 1917 року.

20 листопада виповнюється 124 роки з дня оприлюднення Українською Центральною Радою ІІІ-го Універсалу, яким Україну проголошено Народною Республікою.

Однією з головних причин, що спонукали видати доленосний для нашого народу документ, був більшовицький Жовтневий переворот 1917 року.

Саме цей нормативно-правовий акт заклав основи новітнього українського державотворення, продовжуючи спадщину Гетьманщини.

Аби зануритися у ті буремні часи та з'ясувати, чому тогочасна влада в Києві тягнула з проголошенням самостійності аж до січня 1918 року, ми поговорили з фаховим істориком і доцентом ПНПУ імені Володимира Короленка Юрієм Вільховим.

Науковець також розповів про те, де лежить коріння української нації та чому росіяни з їхньою державою – чужий і відверто ворожий нам народ; подробиці у сюжеті нижче:

вибір редакції
Читайте також:
Проміжні підсумки тижня (11-14 жовтня).
16 жовтня, 13:34
Їх називали "ситуативними вояками", що виконують дрібні завдання. Але вони – справжні степові кентаври, на чиєму рахунку чимало подвигів...
14 жовтня, 11:14
Чи можна вважати "зрадниками" депутатів, які не бажають брати участі у корупційних схемах?
30 вересня, 12:07
Лідер гурту "Сокира Перуна" підвів риску під етапом творчості, а також розповів про творчі амбіції та роботу у зоні проведення АТО/ООС.
09 вересня, 18:00
Продовження інтерв'ю з командиром 1 Окремої штурмової роти Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" другом "Да Вінчі".
07 червня, 11:45
Поміж командирів підрозділів, що несуть бойове чергування на "нулі" годі відшукати офіцера, який не знав би позивного "Да Вінчі".
01 червня, 13:46