Навіщо Лунін створює приватну військову компанію (ПВК)

ПОЛІТИКА
26.08.2022, 11:55
Дмитро Лунін та Олег Приймачов
Дмитро Лунін та Олег Приймачов

У Полтаві створено вже четверте ДФТГ. Чому замість того, щоб іти на війну, здорові чоловіки ховаються у ДФТГ, прикидаючись воїнами

З початком повномасштабного вторгнення окупаційних військ росії на територію України  мобілізаційні центри працюють у цілодобовому режимі, формуючи підрозділи ЗСУ та територіальної оборони. Але поруч з мобілізацєю працівники правоохоронних органів, колишні прокурори та податківці, з метою бурхливої імітації захисту держави, почали створювати свої власні армії - ДФТГ (добровольчі формування територіальної громади). У місті Полтава було створено чотири таких ДФТГ.

Останнім було створено ДФТГ "Легіон". Очолив "Легіон" спортсмен Олег Приймачов. Як зазначає сам Приймачов, крім нього засновниками ДФТГ "Легіон" були Едуард Артамонов, Андрій Дядюк, Віталій Кольвах, та Сергій Клименко.

Зараз ДФТГ "Легіон" активно "воює" у соціальних мережах: Facebook, TikTok, YouTube.

Доволі дивно, що ДФТГ рекламує свою діяльність у соціальних мережах з широким охопленням. При цьому в соцмережах не приховуються обличчя бійців ДФТГ "Легіон".

Слід враховувати ще й той факт, що ДФТГ "Легіон" не брало і не бере участі у бойових діях.

Проте, на рекламу "Легіону" у соціальних мережах вливаються десятки чи навіть сотні тисяч гривень ! Навіщо такий розголос для структури, яка збирається захищати Україну ?

Приймачов Олег Миколайович народився в селі Засулля Лубенського району, Полтавської області.

З 2009 до 2014 року Олег Приймачов працював у податковій міліції  ГУ ДФС у Полтавській області на посаді помічника оперуповноваженого.

Навіщо Лунін створює приватну військову компанію (ПВК)_1

Як він сам зазначає у своєму інтерв'ю, після Революції Гідності відбулося реформування ДФС. "Податкова служба була дітищем Миколи Аазарова. Зрештою, я потрапив під скорочення, але на той момент спорт вже був для мене пріоритетнішим", зазначає Олег Приймачов.

Приймачов зауважує, що працював у спецпідрозділі, їх не вводили в курс кулуарних розбірок. Вони просто отримували завдання і виконували свою роботу, практично в армійському режимі.

Фото Олега Приймачова зі сторінки у соцмережі ВК
Фото Олега Приймачова зі сторінки у соцмережі ВК
Фото Олега Приймачова зі сторінки у соцмережі ВК
Фото Олега Приймачова зі сторінки у соцмережі ВК

Після звільнення з ДФС Олег Приймачов повністю присвятив себе тайському боксу.

Приймачов вступив до спортивного клубу "Легіон", де його тренерами були Руслан Кривуша, Олег Панкратьєв та Зураб Абдулаєв.

Олег Панкратьєв, Олег Приймачов та Зураб Абдулаєв
Олег Панкратьєв, Олег Приймачов та Зураб Абдулаєв

Руслан Кривуша зараз успішно продовжує працювати у Москві та тренує російського спортсмена Сергія Харитонова.

Ще цікавіша історія з іншим тренером Олега Приймачова Олегом Панкратьєвим.

Олег Приймачов (другий праворуч) та Олег Панкратьєв (перший праворуч)
Олег Приймачов (другий праворуч) та Олег Панкратьєв (перший праворуч)

Після повномасштабного вторгнення московії в Україну Панкратьєв намагався втекти з України через Закарпаття, але був затриманий спецслужбами.

Він намагався покинути країну через західний кордон. Олега Панкратьєва затримали між Хмельницьким та Львовом за підозрою у державній зраді.

Затримання Олега Панкратьєва
Затримання Олега Панкратьєва

Олег Панкратьєв був керівником депутатської групи зрадника Іллі Ківи у Полтавській обласній раді та очолював ГО "Полтавський обласний осередок "Української федерації таїландського боксу муей-тай".

Також Олег Панкратьєв очолював ГО "Спортивний клуб Легіон" (у якому тренувався Олег Приймачов) та Полтавську обласну молодіжну федерацію сумо.

Навіщо Лунін створює приватну військову компанію (ПВК)_13

У 2020 році його було обрано до Полтавської обласної ради від політичної партії ОПЗЖ.

Навіщо Лунін створює приватну військову компанію (ПВК)_15

До 2016 року ГО "Спортивний клуб Легіон" очолював Руслан Кривуша, потім керівником ГО став Олег Панкратьєв.

Навіщо Лунін створює приватну військову компанію (ПВК)_17

Подібна ситуація склалася і з Полтавським обласним осередком ГО "УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ТАІЛАНДСЬКОГО БОКСУ МУЕЙ ТАЙ". Його почергово очолювали Панкратьєв та Кривуша.

Навіщо Лунін створює приватну військову компанію (ПВК)_19
Навіщо Лунін створює приватну військову компанію (ПВК)_21

Ситуація з затриманням Олега Панкратьєва виглядала досить дивною. ЗМІ повідомляли про те, що Панкратьєва затримали  "за підозрою у підриві державної влади".

Проте, жодних публічних заяв СБУ, прокуратури чи ДБР з приводу його затримання не було.

Наприкінці червня в реєстрі судових рішень з'явився вирок Октябрського районного суду міста Полтави щодо Олега Панкратьєва.

Навіщо Лунін створює приватну військову компанію (ПВК)_23
Навіщо Лунін створює приватну військову компанію (ПВК)_25
Навіщо Лунін створює приватну військову компанію (ПВК)_27
Навіщо Лунін створює приватну військову компанію (ПВК)_29

Як виявилося, Олега Панкратьєва обвинувачували у за ч. 1 ст. 263 КК України як придбання, носіння та зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

За матеріалами кримінального провадження: "Панкратьєв за невстановлених обставин умисно, без передбаченого законом дозволу придбав боєприпаси: 2 корпуси гранат Ф-1 з 2 запалами УЗРГМ до них, які переніс до місця свого проживання, де зберігав по 23.15 годину 09.03.2022 року, доки були вилучені слідчим".

Схоже, що підривати державну владу Панкратьєв збирався двома гранатами Ф-1... бо інших кримінальних проваджень щодо нього ми не побачили.

19 травня 2022 року у даному кримінальному провадженні було укладено угоду про визнання винуватості між заступником начальника відділу Полтавської обласної прокуратури Мамедовим Елнур Сахаббін-огли та обвинуваченим Олегом Панкратьєвим в присутності захисника Нескородя Віталія Миколайовича, згідно з якою обвинувачений беззастережно визнав свою провину за ч. 1 ст. 263 КК України.

Сторони дійшли згоди про можливість призначення обвинуваченому покарання із урахуванням наявності кількох обставин, які пом`якшують покарання, визначених у ст. 66 КК України, а саме: щирого каяття та активне сприяння розкриттю злочину, а також відсутності обставин, що обтяжують покарання, передбачених ст. 67 КК України. Зокрема, у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі зі звільненням від відбування призначеного покарання на підставі ст. 75 КК України з випробуванням, із встановленням іспитового строку.

Суд дану угоду затвердив, та засудив Панкратьєва до позбавлення волі на строк 3 (три) роки. На підставі ст. 75 КК України Олега Панкратьєва від відбування покарання звільнено з випробуванням із встановленням іспитового строку 1 (один) рік.

Варто зауважити, що інформація про затримання Панкратьєва з'явилася у ЗМІ 9 березня. Як випливає із вироку суду, Панкратьєв перебував у СІЗО з 13 березня до 27 травня.

Тобто, затримавши Панкратьєва, слідчі змогли йому пред'явити лише незаконне зберігання двох гранат. Фактично Олег Панкратьєв відбувся легким переляком і зараз гуляє на свободі.

Схоже, що соратник Киви просто відкупився від правоохоронців та зараз перебуває на волі, продовжуючи свою підривну діяльність.

Можливо він навіть вступив до ДФТГ "Легіон" Олега Приймачова.

Хоча Приймачов зараз всіляко відхрещується від Панкратьєва, говорить що в нього були тривалі конфлікти з ним... але з "Легіону" Приймачов так і не пішов.

Крім спорту Олег Приймачов має ще одне захоплення (чи прибутковий бізнес ?) - антикорупційна діяльність.

Разом з Едуардом Артамоновим Олег Приймачов заснував у 2020 році ГО "Антикорупційний центр".

Навіщо Лунін створює приватну військову компанію (ПВК)_31
Навіщо Лунін створює приватну військову компанію (ПВК)_33

Як зазначає сам Олег Приймачов, значних досягнень у антикорупційній діяльності їхня ГО не має.

Проте, Приймачов зазначає, що "коли ти спілкуєшся від імені ГО, як юридична особа, то легше знайти спонсорів".

Зараз Лунін та Приймачов активно "шукають спонсорів" за допомогою ось таких листів, які надсилаються до всіх державних установ.

Навіщо Лунін створює приватну військову компанію (ПВК)_35
Навіщо Лунін створює приватну військову компанію (ПВК)_37
Навіщо Лунін створює приватну військову компанію (ПВК)_39

Такі звернення, що були адресовані до керівників державних установ, є звичайним вимаганням, єдиною метою яких є отримання грошей чи "спонсорської допомоги" від керівників державних інституцій.

Жодного доказового підґрунтя дані скарги не мають.

Олег Приймачов у своїй скарзі посилається на халатність та систематичність порушення законодавства. Але у скарзі не зазначає жодного порушення чи проявів недбалості. Він прямо звинувачує посадову особу у погіршенні стану водойм, що є абсурдом. Це говорить про абсолютну нефаховість та необізнаність Громадської організації та її керівника Приймачова Олега щодо уявлення про роботу установ на працівників яких він скаржиться.

Ми завітали за адресою м. Полтава, вул. Міщенка 2, офіс 81, яку дана ГО вказує як адресу свого місцезнаходження. Передбачувано, жодного натяку на розміщення там якоїсь ГО ми не знайшли.

Це свідчить про те, що дана ГО створена для банального вимагання коштів та ніякої активної діяльності не здійснює.

Зараз Лунін, Приймачов та депутати ОПЗЖ які отримали значне представництво у Полтавській міській та обласній раді, завдяки сприянню зрадника Іллі Киви, продовжують займатися вимаганням коштів, для задоволення власних потреб.

Наразі Приймачов заручився підтримкою очільника Полтавської ОВА Дмитра Луніна, який пообіцяв йому допомогти з боксерським залом для спортклубу "Легіон".

Варто нагадати Олегу Приймачову, що Дмитро Лунін, як і його попередник та ідейний наставник Олег Синєгубов, дуже щедрі на обіцянки, але виконувати їх вони не поспішають. Основним їх завданням є розкрадання бюджетних коштів.

Варто зауважити, що Олег Синєгубов є основним ідейним натхненником створення ДФТГ. Завдячуючи участі Синєгубова, Володимир Зеленський нагородив Приймачова орденом «За заслуги» ІІ ступеня. Навіщо на нього наділи військову форму, нам незрозуміло, бо він не є військовослужбовцем ЗСУ.

Навіщо Лунін створює приватну військову компанію (ПВК)_41

Не варто забувати і про те, що Синєгубов тісно "співпрацював" зі зрадником Кивою.

Олег Синєгубов, Ілля Кива та Іван Вигівський під час першої сесії Полтавської облради
Олег Синєгубов, Ілля Кива та Іван Вигівський під час першої сесії Полтавської облради

Співпраця Киви та Синєгубова була настільки близькою, що останнього навіть зафіксували на дні народження нардепа-зрадника. Тоді він став героєм телесюжету, втікаючи від журналістів.

Один із колишніх правоохоронців, який зараз є членом ДФТГ імені Віктора Криворучка, поскаржився нам на те, що Лунін бере активну участь у рекламній кампанії ДФТГ "Легіон", виділивши їм свого СММ-ника Віталія Крицького, який є головним спеціалістом відділу інформаційно-медійного забезпечення управління інформаційної політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА. А от інші ДФТГ такої підтримки від Луніна не отримували.

Як бачимо, Дмитро Лунін активно підтримує ДФТГ "Легіон" Олега Приймачова, і є його ідейним засновником.

От тільки виникає питання: навіщо Полтаві чотири ДФТГ ? Чим вони зараз займаються ? Скільки коштів виділяється на їхню діяльність з бюджету міста та області ?

Якщо Олег Приймачов та члени ДФТГ "Легіон" дійсно прагнуть захищати Україну, то у Полтаві є Полтавський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, який з радістю підтримає їхню ініціативу та знайде бойові підрозділи, куди їх буде направлено для проходження військової служби.

Телефони Полтавського обласного ТЦК та СП - (053) 260 81 89, (053) 256 27 92.

Телефон Полтавського міського ТЦК та СП - (053) 260 82 84.

І навіть якщо вони не хочуть воювати зараз, а хочуть захищати рідне місто приймаючи участь у святкових заходах разом з Луніним, у якості охорони Луніна, то нагадуємо, що у Полтаві вже створено ДФ Полтавської міської територіальної громади № 2 імені Віктора Криворучка, яке сформовано за рахунок ухилянтів, корупціонерів та політичних мракобісів.

Але Лунін і Приймачов вирішили йти іншим шляхом, створивши ще одне ДФТГ у місті.

Створення даного ДФТГ може мати на меті освоєння чималих бюджетних коштів, адже тільки Полтавська міська рада виділила на ці потреби понад 100 мільйонів гривень, частину з них отримають ДФТГ.

Тим паче, що Олег Приймачов заручився підтримкою Дмитра Луніна, який забув, що в країні йде війна, та почав готуватися до чергових дерибанів бюджетних коштів. Для цього він уже призначив своїм заступником головного "паркувальника" та "схематозника" Харкова, свого давнього знайомого Дмитра Мандрікова.

Тож ДФТГ "Легін" може стати силовим блоком самого Дмитра Луніна (за прикладом Киви та Чередніченка у Синєгубова), який вже налаштувався на продовження "освоєння бюджетних коштів".

Але про війну забули не тільки у Полтавській ОВА. Ситуація набагато глибша. Зараз ми спостерігаємо як колишні регіонали та ОПЗЖ-шники починають підіймати голови та вилазити зі своїх сховків.

І це стосується не тільки колишнього податківця часів Азарова Олега Приймачова.

Уряд Шмигаля призначає очільником прифронтового Миколаївського району соратника Януковича Олександра Омельчука.

Федерацію настільного тенісу України захоплює член "сім'ї" Януковича Олександ Зац.

А тим часом менше 7% справ за статтею «державна зрада» було передано до суду. Відношення українських правоохоронців та судів до державних зрадників ми прекрасно побачили на прикладі Олега Панкратьєва.

І ми чудово бачимо відношення полтавців до очільників міста та області Олександра Мамая та Дмитра Луніна.

Тож ми закликаємо всіх охочих боронити країну не створювати чергові ДФТГ, яких і так вже забагато наплодилося, а  звертатися до ТЦК та СП, які допоможуть вам влаштуватися до бойових підрозділів, що саме зараз захищають Україну та звільняють нашу землю від московської орди.

Сподіваємося, що Зеленський надасть грунтовну відповідь на запит "Останнього Бастіону": допоки і навіщо керівні посади на Полтавщині та Харківщині будуть обіймати люди зрадника і колаборанта Іллі Киви ?

Автор : Гнап Нерушима
вибір редакції
Читайте також:
Позиція
Слуги урода, які очолили представництво Голоборотька у Полтавській міській раді, зробили ремонт.
27 лютого, 09:10
Полтава
Чарівна Полтава зачаровує шедеврами архітектури мамаїв, ямщиків, денщиків, та інших арахамій.
24 січня, 11:57
Позиція
Попри заборону Міністерства культури, Сергій Морозов завершив незаконне будівництво та хоче ввести будівлю в експлуатацію.
02 січня, 09:55
Полтава
Полтавці закликають чиновників міськради виходити з кабінетів та чистити сніг.
16.12.2023, 11:55
Політика
Пряма трансляція сесії Полтавської міської ради
15.09.2023, 10:12
Кримінал
Рома не зрозумів, що ще після першого разу потрібно було зрозуміти свою помилкову точку зору і вибачитись
31.08.2023, 14:45