Назустріч 9 травня, або назад у прірву минулого

Опінії
05 травня, 22:45
Назустріч 9 травня, або назад у прірву минулого
Фото: Facebook

Химерна реінкарнація СССР і Третього райху – росія готується святкувати"побєдобєсіє". Імовірно, що завершить так само – повною ліквідацією.

Українська журналістка, політичний технолог, кандидат політичних наук

Від початку повномасштабної війни (24.II.20222) дехто мав ілюзію щодо можливості досягнення миру через переговори. Далі стало зрозуміло – лише воєнний розгром російської армії може зупинити цю агресію.

А тепер, бачимо, що необхідна не просто поразка на полі бою – цього вже недостатньо, – необхідно показати окупантам, хто вони є насправді. Всю ницість їхнього духу.

Все їхнє погане нутро вивести на чисту воду, до основи. І тут, як із німцями, котрі "нічого не знали", не пройде.

Адже, зрозумійте, у чому справа: щойно на росії у населення виникає відносне матеріальний добробут, воно відразу трансформується на необхідність уявної сатисфакції стосовно світу. Аж до війни.

Такі ось у них "духовні скрєпи". Тому і у біолабораторії вони вірять, а краще б вивчили напам'ять історію голодоморів.

Тож тільки тотальна поразка! Щоби дивилися додолу, у стіл (9 травня у тому числі) – бо має бути соромно підняти очі вгору, аби поглянути на себе у дзеркало, якими огидними вони є насправді.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Політика
Пам'ять першого президента вільної Чеченської Республіки Ічкерія увічнять у топоніміці багатостраждальної Харківської області.
04 грудня, 09:03
Політика
Український парламент ухвалив законопроєкт №7633 про заборону використання джерел інформації держави-агресора у галузі освіти.
01 грудня, 21:00
Війна
Як законно зносити пам’ятники російським ідолам
02 листопада, 12:55
Опінії
Цілком імовірно, що взнаки дається його минуле як продюсера олігархічного телеканалу "1+1". Хоча не слід відкидати й латентну українофобію.
04 жовтня, 08:09
Історія
Трубадур клаптикової імперії зла ефіопського походження поважно сидить у середмісті української столиці, а владі Києва знову не на часі.
28 вересня, 07:00
Політика
Обраний 3 роки 73% із тих, хто прийшов на дільниці, голова держави Україна на 150 добу російського вторгнення підігрує ворожій пропаганді.
23 липня, 18:18