​«Не переймайтеся. Кумівства у нас не буде»

ПОЛІТИКА
11 серпня, 07:15
​«Не переймайтеся. Кумівства у нас не буде»

Сестра секретарки Зеленського стала новою депутаткою від "Слуг коломийського народу"

У квітні 2019 року кандидат на посаду президента Володимир Зеленський запевняє, що не допустить «кумівства» під час призначення на державні пости у разі його обрання главою держави, але досі так і не назвав конкретні прізвища.

​«Не переймайтеся. Кумівства у нас не буде», – наголосив Зеленський у відповідь на запитання, між ким він в разі перемоги на виборах розподілить державні посади, що знаходяться у сфері впливу президента.

​«Не переймайтеся. Кумівства у нас не буде»_1

​Під час цієї розмови зі знімальною групою «Схем», яка відбулася після концерту Зеленського у місті Бровари під Києвом, охоронці кандидата силоміць відтіснили оператора Радіо Свобода від журналіста на кілька десятків метрів за лаштунки. Відтак, цей фрагмент інтерв’ю з кандидатом на пост президента вдалося записати лише на аудіо.

09 серпня 2023 року Наталія Лактіонова – стала новою депутаткою від «Слуг народу», вона вже склала присягу.

Вона зайняла місце екснардепа Юрія Арістова. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

Раніше Центральна виборча комісія визнала Локтіонову обраною народним депутатом від політичної партії «Слуга народу».

Вказано, що до комісії надійшла постанова Верховної Ради від 27 липня, якою достроково припинено повноваження народного депутата Юрія Арістова, у зв’язку з особистою заявою.

Арістов був обраний на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від політичної партії «Слуга народу».

Наталію Лактіонову у ЗМІ називали сестрою помічниці Володимира Зеленського Марії Левченко.

Як зазначає LB.ua, про те, що Лактіонова є сестрою помічниці президента, ЗМІ писали ще в 2019 році.

Марія Левченко, крім роботи на президента, фігурувала в ЗМІ і через свого обранця – колишнього заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі.

При цьому подружжя Левченко-Гогілашвілі принаймні в 2021 році разом відпочивало з подружжям головного розвідника Міноборони Кирила Буданова.

Як зʼясувалося, Олександр Гогілашвілі, Марія Левченко та її сестра у соцмережах дружать з Маріанною Будановою — дружиною головного військового розвідника Кирила Буданова. Сам Гогілашвілі викладав спільні фото з Будановим, зроблені у серпні цього року. Тож охоронюваною особою, що пересувається у кортежі із посиленими заходами безпеки, ймовірно, є саме головний розвідник України.

 Ексзаступник міністра МВС Олександр Гогілашвілі та головний розвідник України Кирило Буданов/ФОТО з Instagram-сторінки Олександра Гогілашвілі від 8 серпня 2021 року Фото:Слідства.Інфо
Ексзаступник міністра МВС Олександр Гогілашвілі та головний розвідник України Кирило Буданов/ФОТО з Instagram-сторінки Олександра Гогілашвілі від 8 серпня 2021 року Фото:Слідства.Інфо

Буданови навіть жили в маєтку Гогілашвілі.

Гогілашвілі був звільнений з посади заступника міністра через сварку із силовиками на вʼїзді в Донецьку область. Він образився, що його не впізнали і спитали документи.

Олександр Гогілашвілі має дуже цікаву біографію пов'язану з росією, але нас більше цікавить його діяльність в Україні до призначення на посаду заступника міністра.

Гогілашвілі був керівником відділу зв'язків із громадськістю Міжнародної антинаркотичної асоціації.

За даними ЗМІ працівники цих центрів можуть викрадати людей задля примусового лікування — вони без проблем готові переодягнутися у поліцейських, вколоти заспокійливе чи навіть приїхати на виклик разом із поліцією.

Ціна питання — тисяча гривень виїзд, плюс 8-15 тисяч гривень за місяць реабілітації. Так званий «реабілітаційний період» триває до шести місяців.

Зараз у судах слухається близько десятка справ, де описується незаконне позбавлення волі представниками цих реабілітаційних центрів. У жодній із них вироку немає.

На державному рівні збираються запровадити примусове лікування під наглядом поліції.

Перша така спроба відбулася рік тому — «Слуги народу» зареєстрували відповідний законопроєкт. Втім, тоді цю ідею розкритикували і зрештою відклали.

Проте після появи Гогілашвілі на керівній посаді у Міністерстві внутрішніх справ, відомство почало частіше згадувати про необхідність примусової реабілітації наркозалежних. Це може коштувати українському бюджету щонайменше 9 мільйонів гривень на рік.

Більш того, лобіювання інтересів Міжнародної антинаркотичної асоціації займався Володимир Зеленський разом з Оленою Зеленською. І це відбувалося на офіційному рівні !

​«Не переймайтеся. Кумівства у нас не буде»_5

Також за даними ЗМІ, Гогілашвілі не відмовився від громадянства PФ. Тобто має громадянство країни-агресора !

До роботи в МВС Олександр Гогілашвілі певний час проживав у росії, був помічником депутата російської Держдуми Миколи Валуєва. Згодом Гогілашвілі переїхав до України та у публічному просторі виступав співзасновником та спікером «Міжнародної антинаркотичної асоціації». Цю організацію публічно підтримував і регулярно відвідував Володимир Зеленський.

Олександра Гогілашвілі було звільнено з МВС після того, як авто заступника міністра внутрішніх справ зупинили по дорозі в зону проведення ООС: Гогілашвілі нахабно поводився із поліцейськими, вживав обсценну лексику та погрожував працівникам Національної поліції.

На державну службу Гогілашвілі потрапив виключно тому, що його дружина Марія Левченко є багаторічною секретаркою Володимира Зеленського, й після обрання коміка «95 кварталу» президентом України вона отримала стіл поруч з президентським в одному й тому ж кабінеті на вулиці Банковій. Левченко, не маючи допуску до державної таємниці, постійно перебуває в кабінеті Зеленського, та на правах його особистого секретаря, бере участь у всіх нарадах за участю президента.

У своїй декларації Гогілашвілі вказав, що є керівником відділу зв'язків із громадськістю Міжнародної антинаркотичної асоціації.

Відомо, що дану організацію вже тривалий час підтримує студія "Квартал 95" та президент Володимир Зеленський. (Якщо Володимир Зеленський не вживав наркотики, то навіщо він відвідував та активно підтримував "антинаркотичну асоціацію" Гогілашвілі).

​«Не переймайтеся. Кумівства у нас не буде»_7

І от у 2023 році сестра Марії Левченко стає народним депутатом України від партії "Слуг коломийського народу".

«Не переймайтеся. Кумівства у нас не буде» ? Зробили їх разом ?

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Війна
Своїм свята і гастролі, а українців в окопи.
13:05
Політика
На планеті майже 200 країн і всі вони мають свої власні проблеми і свій внутрішній порядок денний. Ми не в центрі світу.
вчора, 20:30
Політика
Чому шкідникам державного масштабу дозволено обливати брудом наших захисників? Очевидно, що цим процесом керують із Банкової.
06 грудня, 19:01
Опінії
Не люблять вони нашого президента...
03 грудня, 10:28
Позиція
У рамках передвиборного туру Зеленський відвідав метро-школу в Харкові, де для зустрічі з ним дітям одягнули піонерські «галстуки»
02 грудня, 11:40
Політика
Арестович не сказав, коли повернеться в Україну, проте похизувався багаторічною дружбою із Залужним.
24 листопада, 18:00