Нема кому телефонувати, бо «пси Авакова» досі вбивають

КРИМІНАЛ
02.09.2023, 20:03
Нема кому телефонувати, бо «пси Авакова» досі вбивають
Фото: Останній Бастіон

По відновленню державної самостійності у 1991 році правоохоронні органи не були створені наново, як у країнах Балтії, а лише "реформовані".

Демонстративна заміна "міліції" на нібито демократичнішу "поліцію" також не допомогла системно змінити одну з найважливіших служб держави, де українців продовжують убивати.

На цьому наполягає незалежний журналіст і громадський діяч Євгеній Ломоносов, стверджуючи, що колишній міністр внутрішніх справ нібито продовжує бути "сірим кардиналом" горезвісних ментів.

За його словами, українці цілком здатні існувати й розвиватися без сотень тисяч поліціянтів, натомість влада (які б прізвища та партійні кольори не мала – прим. ред.) – за жодних обставин ні.

«Таке враження, що Аваков і досі у справах. А інакше як? Україна цілком і повністю спокійно може обійтися без ОЗУ "Національна поліція". Принаймні, декілька місяців точно. Дуже показово це було доведено у лютий-червень 2014 року, коли попередні людожери у погонах були "деморалізовані".

Ми чудово і без порушень рухалися дорогами, я не згадаю розгулу криміналу та побутового колапсу. Суспільство самодисциплінувалося. Потім з'явилися повії та наркомани, на яких Аваков надягнув погони, роздав зброю, висадив їх на нові "Prius", які вони перетрощили тисячами за рік і дозволив безкарно убивати мирних жителів. І знову, після чергового резонансного вбивства громадянської людини, прокинувся багатотисячний натовп холуїв та поціновувачів залізної руки та безумовного підкорення громадян поліцаям.

Ті ж, своєю чергою, із задоволенням і досі тероризують та грабують мирне населення. Всі притомні мають розуміти, яке насправді призначення ОЗУ НПУ – підтримання статусу поліційної держави, якою Україна була всі роки "незалежності". Продовжую стверджувати – ми цілком здатні існувати й розвиватися без сотень тисяч поліцаїв. Влада ж – ні», – зауважив Євгеній Ломоносов.

Між іншим, як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", саме через свідому профанацію ексміністра Авакова загони Патрульної поліції не оснащені ефективними засобами зупинки агресивних суб'єктів нелетальної дії.

Читайте також:
Кримінал
У той час, поки одні мешканці обласного центру оговтувалися після трагедії, інші намагалися нажитися. Поліція у ситуацію не втручалася.
19 червня, 12:29
Кримінал
Нащадки катів ЧК-ОГПУ-НКВД-МГБ-КГБ досі мають владу в Україні. Але місця їхнього зосередження обмежені колючим дротом і високим парканом.
31 травня, 07:18
Політика
Ухвалений й неодноразово редагований внутрішніми ворогами Основний Закон покликаний зробити з титульної нації меншість. Це ганьба!
18 квітня, 07:09
Полтава
Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз. Громаду ж ніхто, звісно, не питав.
17 квітня, 12:23
Полтава
Обранці почали гризтися через наближеність до бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.
11 квітня, 07:11
Полтава
Маленька острівна країна у Карибському морі ніколи не була безпечною для життя (особливо білошкірих). А після нещодавніх подій — і поготів.
13 березня, 21:33