Нема кому телефонувати, бо «пси Авакова» досі вбивають

КРИМІНАЛ
02 вересня, 20:03
Нема кому телефонувати, бо «пси Авакова» досі вбивають
Фото: Останній Бастіон

По відновленню державної самостійності у 1991 році правоохоронні органи не були створені наново, як у країнах Балтії, а лише "реформовані".

Демонстративна заміна "міліції" на нібито демократичнішу "поліцію" також не допомогла системно змінити одну з найважливіших служб держави, де українців продовжують убивати.

На цьому наполягає незалежний журналіст і громадський діяч Євгеній Ломоносов, стверджуючи, що колишній міністр внутрішніх справ нібито продовжує бути "сірим кардиналом" горезвісних ментів.

За його словами, українці цілком здатні існувати й розвиватися без сотень тисяч поліціянтів, натомість влада (які б прізвища та партійні кольори не мала – прим. ред.) – за жодних обставин ні.

«Таке враження, що Аваков і досі у справах. А інакше як? Україна цілком і повністю спокійно може обійтися без ОЗУ "Національна поліція". Принаймні, декілька місяців точно. Дуже показово це було доведено у лютий-червень 2014 року, коли попередні людожери у погонах були "деморалізовані".

Ми чудово і без порушень рухалися дорогами, я не згадаю розгулу криміналу та побутового колапсу. Суспільство самодисциплінувалося. Потім з'явилися повії та наркомани, на яких Аваков надягнув погони, роздав зброю, висадив їх на нові "Prius", які вони перетрощили тисячами за рік і дозволив безкарно убивати мирних жителів. І знову, після чергового резонансного вбивства громадянської людини, прокинувся багатотисячний натовп холуїв та поціновувачів залізної руки та безумовного підкорення громадян поліцаям.

Ті ж, своєю чергою, із задоволенням і досі тероризують та грабують мирне населення. Всі притомні мають розуміти, яке насправді призначення ОЗУ НПУ – підтримання статусу поліційної держави, якою Україна була всі роки "незалежності". Продовжую стверджувати – ми цілком здатні існувати й розвиватися без сотень тисяч поліцаїв. Влада ж – ні», – зауважив Євгеній Ломоносов.

Між іншим, як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", саме через свідому профанацію ексміністра Авакова загони Патрульної поліції не оснащені ефективними засобами зупинки агресивних суб'єктів нелетальної дії.

Читайте також:
Світ
Для того, щоби висмоктувати ресурси зі США, сіоністський режим створив цілу агентурну мережу. Її учасники тиснуть на чиновників і політиків.
28 листопада, 21:49
Політика
Кіоскерам і комедіантам з Банкової чхати на українську націю й українську державу. Їм важливі політичні рейтинги та хрускіт валюти у кишені.
27 листопада, 16:23
Світ
Сіоністський режим не обирає національності своїх жертв. Для нього і палестинці, і євреї однаково підходять на роль жертви терору.
06 листопада, 14:37
Світ
Свого першого росіянина він побив раніше за батька, у 15 років. Певно далі тільки вбивство, яке спланує сам Рамзан Ахматович.
05 листопада, 08:42
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14 вересня, 18:56
Кримінал
Всі ті росіяни, котрі хотіли повернутися у Совєцький Союз, нарешті мають цю можливість, адже РФ як держава стрімко деградує.
16 серпня, 18:35