Нескорені ГУЛАГом: у бібліотеці Котляревського працює виставка про дисидентів

ПОЛТАВА
04 червня, 08:18
Нескорені ГУЛАГом: у бібліотеці Котляревського працює виставка про дисидентів
Фото: Останній Бастіон

За доби совєцького режиму лише відчайдухи мали сміливість виступити проти диктату Москви. Вони торували шлях майбутнім борцям за волю.

Про десятки хоробрих українців недалекого минулого розповідає виставка у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Котляревського. Організатором став Український інститут національної пам'яті.

Головна мета — привернути увагу мешканців нашого міста до історії боротьби проти одвічного ворога, який за по разу змінює прапори та ідеології, лишаючи сутність варвара. Тоді, у 1960-1980-х роках дисиденти українські боролися проти більшовиків, сьогодні ми боремося проти рашистів.

До уваги полтавців і гостей обласного центру! Виставка працюватиме впродовж усього місяця на третьому поверсі бібліотеки Котляревського за адресою: вулиця Небесної Сотні, 15.

Опріч того, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», наперекір воєнному лихоліттю культурне життя у нашому місті не просто існує. Воно квітне й розвивається завдяки ініціативним і свідомим постатям.

Нескорені ГУЛАГом: у бібліотеці Котляревського працює виставка про дисидентів_1
Нескорені ГУЛАГом: у бібліотеці Котляревського працює виставка про дисидентів_3
Нескорені ГУЛАГом: у бібліотеці Котляревського працює виставка про дисидентів_5
Нескорені ГУЛАГом: у бібліотеці Котляревського працює виставка про дисидентів_7
Нескорені ГУЛАГом: у бібліотеці Котляревського працює виставка про дисидентів_9
Читайте також:
Війна
Прифронтове і багатостраждальне місто Гуляйполе московити вщент розносять авіацією. Під ударами ворога — мости, будинки, дороги.
02 квітня, 12:37
Полтава
Волонтерська підтримка тилом фронтовиків — доказ, що українці — згуртована нація. Дарма, що держава самоусунулася від наближення перемоги.
21 березня, 21:54
Війна
Прямо зараз у Михайлівському Золотоверхому Соборі в останню дорогу провели українських захисників — Анастасію Мар'янчук і Дениса Дайнеко.
21 березня, 13:38
Життя
Організатори обрали лауреатів із понад 14 тисяч фотографій, присвячених флорі й фауні Об'єднаного королівства. Всього нагороджено 17 осіб.
18 березня, 19:17
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36