Невтішна доля Вірменської залізниці: де Росія — там руїна

СВІТ
17.09.2021, 07:59
Невтішна доля Вірменської залізниці: де Росія — там руїна

Залізничний монополіст РФ — корпорація "РЖД" — спромігся занапастити інфраструктуру своєї вірменської філії та заборгувати чималу суму.

Таку інформацію з місця події повідомив московський блоґер Ілья Варламов, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, після того, як у 2008 році керівництво "РЖД" викупило Вірменські залізниці, на території південнокавказької республіки не запустили жодної нової гілки, не провели реконструкцію наявних станцій і не оновили парк локомотивів.

«Наші, як це з ними часто буває, нічого не зробили корисного для Вірменії. Обіцянки "РЖД" такими ж і лишилися, без жодного покращення. У Москві вважають недоцільним вкладати фінанси у розвиток місцевої залізниці, бо виявляється, дуже дорого її утримувати. Ось ми бачимо, що є контактна мережа, рейки, але потяги вже давно не ходять, прямо як в Абхазії. Реальне пасажирське сполучення тут зупинилося ще на зламі 1990-2000-х років», — зазначив блоґер Варламов.

При цьому він указує, що не дивлячися на деградацію дотаційної мережі залізниць, Москва продовжує відігравати важливу роль у житті Вірменії, реально контролюючи деякі інші сектори її економіки.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями на грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у регіоні тунелю.

Станція Айрум (наші дні)
Станція Айрум (наші дні)
Читайте також:
Світ
Абхазькі сепаратисти виступили проти приєднання непідконтрольного грузинській владі окупованого регіону до росії.
31 березня, 07:02
Світ
Альянс Шушинської декларації (тобто, Азербайджану і Туреччини) йде у наступ. Оперативний аналіз подій в Україні надав їм поштовх до дій.
27 березня, 19:04
Світ
Полишені позиції московитського військового контингенту у дотепер окупованій частині Нагірного Карабаху почали займати азербайджанці.
24 березня, 20:53
Світ
Політична сила "Лело для Грузії" виступила з ініціативою заслухати промову 6-го Президента України у сесійній залі парламенту у Тбілісі.
19 березня, 07:01
Світ
На тлі передислокації контингенту рф із Південного Кавказу до України, у Баку готуються до остаточного відвоювання Нагірного Карабаху.
13 березня, 18:23
Історія
Мусимо пам'ятати про нелюдські злочини, вчинені окупаційною владою. Кожна жертва неодмінно має бути відплачена ворогом.
23 лютого, 12:33