Невтішна доля Вірменської залізниці: де Росія — там руїна

СВІТ
17 вересня, 07:59
Невтішна доля Вірменської залізниці: де Росія — там руїна

Залізничний монополіст РФ — корпорація "РЖД" — спромігся занапастити інфраструктуру своєї вірменської філії та заборгувати чималу суму.

Таку інформацію з місця події повідомив московський блоґер Ілья Варламов, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, після того, як у 2008 році керівництво "РЖД" викупило Вірменські залізниці, на території південнокавказької республіки не запустили жодної нової гілки, не провели реконструкцію наявних станцій і не оновили парк локомотивів.

«Наші, як це з ними часто буває, нічого не зробили корисного для Вірменії. Обіцянки "РЖД" такими ж і лишилися, без жодного покращення. У Москві вважають недоцільним вкладати фінанси у розвиток місцевої залізниці, бо виявляється, дуже дорого її утримувати. Ось ми бачимо, що є контактна мережа, рейки, але потяги вже давно не ходять, прямо як в Абхазії. Реальне пасажирське сполучення тут зупинилося ще на зламі 1990-2000-х років», — зазначив блоґер Варламов.

При цьому він указує, що не дивлячися на деградацію дотаційної мережі залізниць, Москва продовжує відігравати важливу роль у житті Вірменії, реально контролюючи деякі інші сектори її економіки.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями на грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у регіоні тунелю.

Станція Айрум (наші дні)
Станція Айрум (наші дні)
Читайте також:
На грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у реґіоні тунелю.
11 вересня, 16:45
Вірменський прем'єр-міністр висловив бажання у найближчі місяці відновити продуктивний діалог із владою сусідньої Туреччини.
08 вересня, 13:29
На території звільненого від вірменських окупаційних сил Лачинського району Карабаху тривають чергові планові військові навчання.
07 вересня, 11:28
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 13:31
Чим ближче день виборів до Державної Думи РФ, тим рішучіше путінська банда вдається до різного роду махінацій.
31 серпня, 13:39
Для цього російське військове відомство готове навіть посприяти модернізації та реформуванню вірменських збройних сил.
12 серпня, 08:12