Шойгу планує підпорядкувати собі армію Вірменії

СВІТ
12 серпня, 08:12
Шойгу планує підпорядкувати собі армію Вірменії
Фото: bastion.tv

Для цього російське військове відомство готове навіть посприяти модернізації та реформуванню вірменських збройних сил.

Відповідні домовленості на зустрічі у Москві уклали Сєргєй Шойгу і Аршак Карапетян, звітує пресслужба міністерства оборони РФ.

Путінський поплічник запевнив свого колеґу з Єревана у тому, що єдиним ґарантом державної самостійності Вірменії нібито була, є і буде 102-га російська військова база у Ґюмрі.

«Ми надаємо важливого значення розвитку нашої взаємодії у воєнній галузі як у двосторонньому форматі, так і у рамках нашого блоку ОДКБ. Справді, Вірменія – союзник і ключовий партнер Росії щодо забезпечення реґіональної безпеки у Закавказзі. Відтак ми вкрай зацікавлені у підтримці стабільності та миру там у непростий час, коли перед Вірменією стоять складні завдання з реформування власної оборонної сфери», – заявив Сєргєй Шойгу.

Міністр оборони РФ також наголосив, всебічна підтримка Кремля у відновленні боєздатності вірменських збройних сил, їх оснащенні та навчанні особового складу російськими інструкторами відповідає поточній стратеґії вищого військово-політичного керівництва країни, тому в Єревані мають сприймати її не інакше, як "подарунок долі".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що родина Шойгу за минулий рік збагатилася на понад 40 мільйонів доларів США.

вибір редакції
Читайте також:
Залізничний монополіст РФ — корпорація "РЖД" — спромігся занапастити інфраструктуру своєї вірменської філії та заборгувати чималу суму.
17 вересня, 07:59
На грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у реґіоні тунелю.
11 вересня, 16:45
Вірменський прем'єр-міністр висловив бажання у найближчі місяці відновити продуктивний діалог із владою сусідньої Туреччини.
08 вересня, 13:29
На території звільненого від вірменських окупаційних сил Лачинського району Карабаху тривають чергові планові військові навчання.
07 вересня, 11:28
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 13:31
Чим ближче день виборів до Державної Думи РФ, тим рішучіше путінська банда вдається до різного роду махінацій.
31 серпня, 13:39