Незаконно затриманий в Криму адвокат Едем Семедляєв просить захистити його професійне право

ПОЛІТИКА
26 жовтня, 15:45
Едем Семедляєв
Едем Семедляєв
Фото: Кримська Солідарність

На цей момент захисник перебуває в катівнях так званого ІТТ Сімферополя.

Кримський адвокат Едем Семедляєв повідомив, що звернувся до Адвокатської палати Криму зі скаргою на дії російських силовиків після його протиправного затримання біля відділу поліції у Сімферополі 25 жовтня, куди він прибув для захисту затриманих у цей день під будівлею суду киримли.

Про це інформує громадське об'єднання «Кримська солідарність» у себе на сторінці у ФБ.

Як відомо, адвоката Едема Семедляєва, який приїхав до відділу російської поліції Центрального району для надання юридичної допомоги затриманим вранці під судом кримським татарам, склали адміністративний протокол за «непідкорення поліції».

Семедляєв надав представникам окупантів ордер на захист журналіста та посвідчення адвоката.

Але, коли він дістав мобільний телефон, щоб фіксувати порушення співробітників відділу поліції, оперуповноважений Руслан Шамбазов зажадав захисника прибрати телефон і не знімати, чого, за твердженням Семедляєва, він не збирався робити і планував вести лише аудіозапис.

Далі, за даними одного зі свідків події, Семедляєва відвели до окремої кімнати, де змусили роздягнутися в присутності «двох людей та співробітника поліції», проте захисник заявив, що робити цього не буде, але зняв верхній одяг і витягнув речі з кишень.

Попри те, що дії захисника повністю відповідали законодавству окупантів, він був затриманий, і на цей момент перебуває в катівнях ІТТ Сімферополя.

вибір редакції
Читайте також:
Попри 8-річну кремлівську пропаганду на Росії великі державні та приватні корпорації намагаються оминати Кримський півострів.
17 листопада, 07:51
Лікарні окупованої російсько-терористичними військами частини Донецької області не встигають щеплювати населення від сказу.
15 листопада, 12:57
Влітку 1945 року на Курильські острови та Південний Сахалін вдерлися совєцькі війська, розпочавши тривалу окупацію.
11 листопада, 13:04
Правозахисник оприлюднила відео, яке затримані опублікували вже з автобуса
25 жовтня, 17:26
Жителів окупованих територій намагаються уникати так званого призову.
19 жовтня, 14:45