Німецький бізнес урятував російський «ВТБ Банк» від санкцій

ЕКОНОМІКА
07 квітня, 11:15
Німецький бізнес урятував російський «ВТБ Банк» від санкцій
Фото: The Economist

Поки одні західні приватні підприємці та великі корпорації допомагають Україні, інші наживаються на співпраці із РФ. На жаль, других більше.

Доказ тому — скандальна справа німецької філії «ВТБ Банку», яку вивели із-під санкційного тиску. Такі відомості виклала пресслужба американського державного Управління контролю за іноземними активами.

Зазначається, що колишню російську фінансову установу «VTB Bank Europe» спершу перейменували, а потім — націоналізували. Німецькі бізнесмени домоглися збереження власних багатомільйонних вкладень у банк, на який не розповсюджуються санкції США та ЄС.

Президент правління «ВТБ Банку» і за сумісництвом близький соратник путіна та член вищої ради політичного проєкту «Єдина росія» Андрєй Костін не жалкує про втрату. З його слів, «німецькі партнери залишили банк у хорошому стані».

Раніше пресслужба московського головного центру «ВТБ Банку» наголошувала, що розцінює вказані дії німців не інакше як політично вмотивовані. Обсяг заморожених активів становив €6 мільярдів, які тепер належать бізнесу ФРН.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам, що війна проти України коштує путіну $300 мільйонів на день. Кремлівський бункерний диктатор уже готовий підняти податки для московитів.

Читайте також:
Політика
Ворог десантував у західних країнах чимало своїх агентів, диверсантів і шпигунів. На превеликий жаль, є серед них і громадяни України.
07 травня, 07:09
Світ
Латвія, Литва та Естонія звинуватили московію в глушінні сигналів GPS у Балтійському морі.
29 квітня, 18:37
Політика
Штучно спровокована московитами міграційна криза на кордоні РФ із Суомі не дала Кремлю бажаного результату. На арену виходить реальна зброя.
09 квітня, 12:27
Світ
Москва активно намагається саботувати європейські залізниці. Насамперед зламавши системи сигналізації на захід від Білорусі.
08 квітня, 19:17
Світ
Кремлівські спеціальні служби десятиліттями плели мережу своїх агентів в Європі. Когось підкупали, а когось залякували компроматом.
03 квітня, 08:25
Опінії
Відчайдушні прохачі миру заглядають у криваву пащу агресора. Кіоскери з Банкової та радники з Білого дому злигалися заради спільної мети.
24 березня, 17:20