Нинішній стан ЗС РФ нагадує перші дні існування Червоної армії, – французький генерал

ВІЙНА
20 вересня, 08:33
Нинішній стан ЗС РФ нагадує перші дні існування Червоної армії, – французький генерал
Фото: Chaos Militar

Західні політики, експерти, а нині вже й кадрові військові почали переоцінювати власний світогляд про сумнозвісну "другу армію світу".

Свідченням цього є ґрунтовний аналітичний матеріал, підготовлений і оприлюднений журналістами провідного телеканалу "France 24", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Доволі красномовним є різке висловлювання чинного генерала війська (п'ятої) Французької республіки Т'єррі Буркгарда, який визнав що помилявся у силі та міці Збройних сил ресурсної федерації московії.

«Після початку російського вторгнення 24 лютого з'явилися сигнали про те, що багато солдатів окупаційного контингенту не мають чіткого уявлення про цілі цієї кампанії, а деякі спочатку вважали, що їх просто збирають для маневрів. Як виявилося вже на полі бою, російська армія – це армія брехні. Люди брехали, кажучи, що українська армія не воюватиме, а складе зброю і що російські війська готові до війни, що їхні лідери вміють командувати. Як показали бої, це все не так», – заявив командувач Збройними силами Франції генерал Буркгард.

Бувши фаховим військовим істориком, він також додає, що теперішній стан російських окупаційно-терористичних підрозділів, як на тимчасово займаній українській землі, так і на безпосередній території РФ відповідає рівню Червоної армії більшовиків у перші роки її формування.

Тобто, фактично йдеться про перетворення колись кадрового війська з загартованими офіцерами та вишколеним у гарячих точках спеціальними призначенцями на зграю дикунів, які займаються крадіжками продовольства, ґвалтуваннями та вбивствами мирного населення.

«Будьмо чесними, після 6 місяців вторгнення російська армія досі пронизана брехнею та корупцією. А генерали, які виконують на полі бою поставлені їхнім вищим командуванням завдання, як ті боягузи, відчайдушно намагаються сказати найближчому оточенню президента Владіміра Путіна тільки те, що воно хоче почути. Вони свідомо не говорять правди, брешуть, а відтак погіршують і до того вкрай критичну ситуацію у своєму війську», – підсумував командувач Збройними силами Франції Т'єррі Буркгард.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що на відміну від криворуких московитів, які займаються терором цивільних, ЗСУ дуже креативно використовують західне озброєння.

вибір редакції
Читайте також:
Мистецтво
Окупанти вже готуються вивозити культурні цінності
05 грудня, 15:05
Війна
Всюди, куди б не зайшли росіяни, окупанти завжди встановлюють свої химерні "правила життя", зачищаючи простір від присутності тубільців.
19 листопада, 20:23
Війна
В окупантів на озброєнні було менше півсотні 1В119 «Реостат»
16 листопада, 20:04
Війна
Вторгнення в Україну плавно перетекло у "світову війну". До такого почали привчати російське болото тамтешні пропагандисти.
14 листопада, 08:00
Війна
росія значно знизила активність флоту після атаки безпілотників поблизу Севастополя.
13 листопада, 14:55
Війна
Окупанти продовжують накопичувати ракети для масованого удару
12 листопада, 10:35