Нова загроза з неба для тилових міст воюючої України

ВІЙНА
08 січня, 21:42
Нова загроза з неба для тилових міст воюючої України
Фото: Obozrevatel

Санкційна політика Києва разом із партнерами є причиною того, що нарощувати своє виробництво ракет Москві дуже складно. Але ж є КНДР!

За минулий тиждень побільшало питань, на кшталт «Чому росіяни купують ракети у Північної Кореї, якщо в них є власні та їхній випуск зростає?». Вочевидь, слід дати розлогу відповідь.

Загалом масштабування виробництва саме ракет є одним з найскладніших завдань для росії. Виробництво ракет зараз на максимумі і кратно збільшити виробництво росіяни так просто та швидко не можуть.

А запит на кількість ракет є, бо ми бачимо що РФ намагається перенавантажити наше ППО/ПРО. Тож, у цілому масштабування російського ВПК, попри численні вливання грошей, триває на росії рандомно.

Це пов'язано із... корумпованістю ресурсної федерації московії!

Так дійсно ми бачимо, на жаль, вдалі кейси масштабування виробництва чи створення нового з нуля — як-от Алабуга і «мопеди-шахеди», «Орлани», «Ланцети», виробництво FPV-дронів, УМПК для ФАБ. Хоча по суті локалізація виробництва виробів інших країн, іноді з ліцензією, як у мопедів, іноді без, як в «Орланів».

Але не треба забувати, що окрім цього є «Армата», яких повинно було бути вже 1200 штук на озброєнні; а їх нема! Так, і «Армата» — це ж платформа, повинні були будуватися і бронемашини на тій базі і саушки і багато чого.

І нічого нема у товарних кількостях, як нема результатів з ракетою на ядерних дровах «Буревісником», межконтінентальним «Сарматом», гіперзвуковим протикорабельним «Цирконом», бойовим лазером «Пересветом», Су-57, новими Ка, тощо. Є затримки по С-500 «Прометей».

Не кажемо вже про рації та загалом військовий зв'язок, там еволюція та масштабування виробництва йдуть дуже повільно. Навіть виробництво авіаційних ракет повітря-земля нарощується дуже повільно.

Аналогічно з протитанковими ракетами для Ка: десь попадаються толкові менеджери і є результат; десь корумповані вори і гроші просто зникають, а на виході черговий анало говнет. Режим на росії кидає гроші у виробників, але результат непередбачуваний.

Кремль, на жаль для нас діє разумно — якщо у тебе є мільярд доларів на масштабування виробництва ракет, то витрачати їх на побудову нового заводу це ризик і час. Влада росії знає про свою країну.

Набагато швидше ті ракети можна купити у КНДР чи в Ірану. Ракети будуть завтра.

Але і тут є ризик, що ті ракети будуть поганої якості, бо довіряти результатам корейський чи іранських випробувань росія може десь так само як результатам власним випробувань. Тому росія закупила тестову партію північнокорейських ракет і тепер намагається їх перевірити.

По результатах перевірки вони вже будуть вирішувати чи масштабувати власне виробництво, чи тупо замовляти у Кім Чен Ина. Можливо грошей у них вистачить і на те, і на те, в такому випадку ракети Кіма будуть підстраховкою, на випадок якщо виробництво власних ракет стрімко нарощувати не вийде.

При цьому корейські заводи вже є і вже готові виробляти велику кількість ракет і з цими заводами нічого не станеться. Додаткові санкції на режим Кімів виробництво не зупинять.

Нападати на Північну Корею також ніхто не буде, бо може в них вже ядерна зброя є на озброєнні. Ну, і Кіму завжди потрібна валюта або ж бартер.

Тут є питання чи бреше російський генеральний штаб сам собі про ефективність ракет. Тобто, якщо вони дійсно думають що всі їхні ракети влучають у ціль, якщо вони так заявили, то і ракети Кіма у них пройдуть по тестах, як ефективні.

Загалом використання північнокорейских ракет для нас є поганою новиною, бо у російського генерального штабу тепер є «план Б». Якісь ракети точно будуть.

Автор : Антон Швець
вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Слуги Феміди із Гааґи досі працюють за методичками часів Холодної війни, ігноруючи дійсність. Дарма втрачений час не поверне людські життя.
10 грудня, 14:51
Політика
Азійську вісь зла, як і Захід, застав зненацька 7-годинний воєнний стан, запроваджений Сеулом. Внутрішньополітична ситуація не стабільна.
06 грудня, 20:33
Світ
Захід зіткнувся з «дикими загрозами тактичного ядерного використання» з боку росії
06 грудня, 18:11
Світ
95% — саме стільки голосів набрав сирійський узурпатор на президентських «виборах» 2021 року. Нині ці відсотки його країна витравлює кров'ю.
04 грудня, 13:44
Війна
10 головних запитань про війну в Сирії.
04 грудня, 10:45
Економіка
Комуно-олігархічна система, що склалася після 24.VIII.1991, нежиттєздатна й небезпечна. Нам варто від аграрної вертатися у промислову зону.
01 грудня, 09:23