Новий корабель ВМФ московії "Георгій Курбатов" зіткнувся з проблемами під час проходження Босфору

СВІТ
09 січня, 17:25
Новий корабель ВМФ московії "Георгій Курбатов" зіткнувся з проблемами під час проходження Босфору

Московія дедалі частіше вдається до послуг буксирів під час переміщення військових кораблів.

Фахівці відзначають, що у московитського тральщика могли виникнути труднощі з двигуном.

В мережі з'явилися фото, як рятувальне буксирне судно "Рятувальник Василь Бех" ВМФ московії буксирує московітський новітній тральщик "Георгій Курбатов" при проходженні протоки Босфор у бік Чорного моря.

Жодних офіційних повідомлень про те, чому корабель "Георгій Курбатов" повертається не своїм ходом в окупований московією Севастополь, де розташована головна база Чорноморського флоту московії, не надходило.

Проте колишній офіцер ВМС Бельгії, військово-морський аналітик, який спеціалізується на темі ВМФ московії, Фредерік Ван Локерен пише на своїй сторінці в Twitter, що у тральщика могли виникнути проблеми з двигуном.

Новий корабель ВМФ московії
"Можливі проблеми з двигуном тральщика "Георгій Курбатов"", - написав експерт, коментуючи опубліковані в соцмережах знімки.

Тральщик "Георгій Курбатов" проекту 12700 "Олександрит" введений до складу ВМФ РФ півроку тому – у серпні 2021 року. Корабель збудований на Середньо-Невському суднобудівному заводі. Спочатку тральщик планували спустити на воду у вересні 2017 року, але терміни довелося зрушити, оскільки у червні 2016 року на борту сталася пожежа, яка сильно пошкодила корпус корабля. У результаті його спустили на воду лише у вересні 2020 року.

Головне завдання тральщика – пошук та знищення мін в акваторіях військово-морських баз. Корабель оснащений радіолокаційним та радіоелектронним озброєнням, ракетним озброєнням, артилерією, зенітною артилерією та мінно-торпедним озброєнням.

Читайте також:
Війна
Gmail заблокував робочу електронну пошту держдуми рф
21 квітня, 15:45
Світ
Неподалік російсько-українського державного кордону з'явилися перші шанці, викопані для військ країни агресора.
06 квітня, 07:51
Війна
"Буханка" це основний вид транспорту кадирівських тіктокерів.
23 березня, 07:05
Світ
Опинившися у складній ситуації через агресію Кремля в Україні диктаторський режим Білорусі спішно переорієнтовується на КНР.
14 березня, 12:17
Опінії
Це доволі дієвий метод, який віднадить адептів магометанської віри лізти зі зброєю у руках на українців. Доведено британцями в Афґаністані!
13 березня, 20:59
Війна
Путінським окупантам, які можуть загинути на українській землі, варто тричі подумати, перед тим як приходити до нас "із мечем".
13 березня, 08:18