Оборонець «Азовсталі» Михайло Діанов потребує нашої з вами допомоги

24 вересня, 20:00
Оборонець «Азовсталі» Михайло Діанов потребує нашої з вами допомоги
Фото: The Village

У той час поки полонені окупанти повернулись на росію цілими та відгодованими, незламні воїни з маріупольського гарнізону мають каліцтва.

Яскравим свідченням є захисник "Азовсталі" Михайло Діанов, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на інтерв'ю його рідних виданню "The Village".

21 вересня пораненого військовослужбовця Збройних Сил України врятували з російського полону, де 4 місяці вороги навмисно не надавали жодної медичної допомоги.

У зв'язку з цим травмована під час боїв за Маріуполь права рука Михайла не тільки не зрослася, у ній не вистачає чотирьох сантиметрів кістки й родина звертається до небайдужих допомогти назбирати гроші на якісне лікування.

Редакція "Останнього Бастіону" закликає читачів не стояти осторонь доброї справи й приєднатися до збору коштів!

Подаємо наявні реквізити сестри Михайла – Альони Лаврушко:

Оборонець «Азовсталі» Михайло Діанов потребує нашої з вами допомоги_1
Читайте також:
Війна
Пілот-винищувач Тарас Редькін загинув, відвівши літак від населеного пункту
22 жовтня, 11:15
Некролог
Етнічний мегрел Едішер Кварацхелія зі складу підрозділу для іноземців у лавах Сил оборони України віддав життя у бою проти окупантів.
12 жовтня, 09:12
Некролог
У бою з російськими окупаційно-терористичними силами смертю хоробрих поліг воїн Збройних Сил України Олексій Вещевайлов.
29 вересня, 17:23
Війна
Полеглого у боях за Ізюм воїна Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" вшанують у Стрию на Львівщині та у Полтаві.
29 вересня, 08:01
Некролог
Лави українського небесного воїнства знову поповнилися щирим патріотом і незламним борцем за волю нашої Батьківщини.
14 вересня, 19:46
Полтава
8-річний Роман Іщев – старша дитина добровольця Юрія Іщева, який віддав життя у ближньому бою з російськими окупантами за селище Криничне.
31 серпня, 08:09