Очільник МВС Естонії різко висловився щодо українських заробітчан

СВІТ
16 жовтня, 08:59
Очільник МВС Естонії різко висловився щодо українських заробітчан
Фото: bastion.tv

Міністр внутрішніх справ Естонії Март Гельме вважає, що українці становлять для його країни загрозу не меншу від мігрантів з Азії та Африки.

Таку думку урядовець висловив цього тижня в інтерв'ю провідному німецькому виданню "Deutsche Welle".

Консервативний політик закидає тисячам заробітчанам з України поголовну російськомовність і "небажання вливатися в естонське суспільство".

«Українські робітники активно приїжджають до країн Балтії, зокрема й до Естонії. Але вони не будуть говорити тут естонською, вони розмовлятимуть російською і це для нас проблема», — наголосив Март Гельме.

Під час інтерв'ю міністр внутрішніх справ підкреслив, що загроза зростання російськомовної громади, незалежно від національності її носіїв, перетворює естонців на меншину у власній країні.

«В Естонії приблизно 25% мешканців розмовляють російською. У Латвії — на рівні 40%, а у Литві — до 15%. Ми не хочемо, щоб їх стало тут занадто багато. Адже це також і загроза для наших працівників, які втратять роботу через дешеву силу з України», — підсумував Март Гельме.

Читайте також:
Громадянам України заборонили виїжджати за державні межі без спецдозволу від міністерства закордонних справ.
12 травня, 12:06
Уряд Великої Британії презентував новий порядок еміграції — до країни не будуть впускати заробітчан і тих, хто не володіє англійською мовою.
21 лютого, 11:35
Телеграм-канал оперативно оприлюднює інформацію про події з акцій протесту в Білорусі.
вчора, 19:52
За щоби не взялися "фахові" дослідники РФ, у них все не до ладу. Як от вакцина від коронавірусу.
вчора, 13:48
Багатотисячний марш із вимогою узаконити свою присутність у Франції центром Парижу провели нелегальні мігранти з Азії та Африки.
19 жовтня, 10:27
З 1 травня по 1 жовтня 2020 року 8 мільйонів громадян США опинилися на межі виживання.
19 жовтня, 08:09