Очільник МВС Естонії різко висловився щодо українських заробітчан

СВІТ
16.10.2020, 08:59
Очільник МВС Естонії різко висловився щодо українських заробітчан
Фото: bastion.tv

Міністр внутрішніх справ Естонії Март Гельме вважає, що українці становлять для його країни загрозу не меншу від мігрантів з Азії та Африки.

Таку думку урядовець висловив цього тижня в інтерв'ю провідному німецькому виданню "Deutsche Welle".

Консервативний політик закидає тисячам заробітчанам з України поголовну російськомовність і "небажання вливатися в естонське суспільство".

«Українські робітники активно приїжджають до країн Балтії, зокрема й до Естонії. Але вони не будуть говорити тут естонською, вони розмовлятимуть російською і це для нас проблема», — наголосив Март Гельме.

Під час інтерв'ю міністр внутрішніх справ підкреслив, що загроза зростання російськомовної громади, незалежно від національності її носіїв, перетворює естонців на меншину у власній країні.

«В Естонії приблизно 25% мешканців розмовляють російською. У Латвії — на рівні 40%, а у Литві — до 15%. Ми не хочемо, щоб їх стало тут занадто багато. Адже це також і загроза для наших працівників, які втратять роботу через дешеву силу з України», — підсумував Март Гельме.

Читайте також:
Громадянам України заборонили виїжджати за державні межі без спецдозволу від міністерства закордонних справ.
12.05.2020, 12:06
Уряд Великої Британії презентував новий порядок еміграції — до країни не будуть впускати заробітчан і тих, хто не володіє англійською мовою.
21.02.2020, 11:35
Тепер «небезпечним злочинцям» загрожує кримінальне покарання.
вчора, 17:30
Поки Володимир Зеленський нервово вживає айкоси та думає про рейтинґи, Жаїр Мессіаш Болсонару допомагає тисячам співгромадянам.
19 червня, 16:15
Китайська будівельна компанія Broad Group, змогла 10-поверховий багатоквартирний будинок звести за рекордні 28 годин і 45 хвилин
19 червня, 13:35
Офіційний Єреван вважає провокаційною союзницьку угоду, днями підписану президентами Азербайджану і Туреччині у місті Шуша.
19 червня, 08:59