Очільник МЗС Фінляндії допустив розширення бойових дій за межі України

СВІТ
02.07.2022, 20:44
Очільник МЗС Фінляндії допустив розширення бойових дій за межі України

Російська агресія проти України триває 8 років і до тепер Європа здебільшого помилково спостерігала за конфліктом опосередковано і буденно.

Таку думку в інтерв'ю американському мовнику "CNN" висловив чинний міністр закордонних справ Фінляндії Пекка Гаавісто, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджує головний фінський дипломат, війну на теренах Європейського союзу, тобто за межами України, – слід сприймати цілком серйозно, адже путінський режим прагне відновити СССР.

«Будьмо чесними, війна в Європі звичайно можлива. Тому всім нам важливо надавати Україні підтримку, особливо це стосується зброї. Українці можуть зберегти ситуацію, і в цьому сенсі вони можуть виграти цю битву. Я думаю, що вони, звичайно, морально на висоті, оскільки дуже згуртовані. Їм потрібна наша підтримка», – зазначив Пекка Гаавісто.

Водночас очільник МЗС Фінляндської республіки наголосив, що Україна цілком здатна перемогти у війні проти ресурсної федерації московії, варто лиш активніше її озброювати.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Північноатлантичний альянс рішуче посилить збройну і гуманітарну підтримку України.

Читайте також:
Світ
Поки у Гельсинкі більш як місяць тривають перемовини про створення нового коаліційного уряду, на Оландському архіпелазі стає гаряче.
16:32
Війна
Україна має право захищатися
вчора, 12:05
Світ
Польща купує у США ракети Hellfire
30 травня, 15:45
Опінії
Чому ми отримаємо закупівлі зброї по завищеній ціні з передоплатами і негарантованими поставками зброї ?
30 травня, 11:35
Політика
Заходи санкціонували голова СБУ Баканов і головнокомандувач ЗСУ
30 травня, 09:10