Очільник МЗС Фінляндії допустив розширення бойових дій за межі України

СВІТ
02 липня, 20:44
Очільник МЗС Фінляндії допустив розширення бойових дій за межі України

Російська агресія проти України триває 8 років і до тепер Європа здебільшого помилково спостерігала за конфліктом опосередковано і буденно.

Таку думку в інтерв'ю американському мовнику "CNN" висловив чинний міністр закордонних справ Фінляндії Пекка Гаавісто, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджує головний фінський дипломат, війну на теренах Європейського союзу, тобто за межами України, – слід сприймати цілком серйозно, адже путінський режим прагне відновити СССР.

«Будьмо чесними, війна в Європі звичайно можлива. Тому всім нам важливо надавати Україні підтримку, особливо це стосується зброї. Українці можуть зберегти ситуацію, і в цьому сенсі вони можуть виграти цю битву. Я думаю, що вони, звичайно, морально на висоті, оскільки дуже згуртовані. Їм потрібна наша підтримка», – зазначив Пекка Гаавісто.

Водночас очільник МЗС Фінляндської республіки наголосив, що Україна цілком здатна перемогти у війні проти ресурсної федерації московії, варто лиш активніше її озброювати.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Північноатлантичний альянс рішуче посилить збройну і гуманітарну підтримку України.

Читайте також:
Опінії
Ви думаєте ЗСУ пробачить вам крадіжку 300 млн доларів?!
вчора, 15:55
Новини
Постанова по справі про адмінправопорушення Віктора Борзілова знову з'явилася у реєстрі судових рішень.
12 серпня, 13:55
Економіка
Нардеп Олексій Кучеренко про землетрус у «Нафтогазі»
11 серпня, 11:15
Політика
НБУ видав кредит рефінансування банку президента московського ЦСКА. З березня банк отримав від НБУ понад мільярд гривень
10 серпня, 10:10
Опінії
Сподіваюсь Єрмак не позбавить мене громадянства за критику найвеличнішого.
05 серпня, 12:31
Опінії
Нафтогаз в нинішньому статусі є головною загрозою енергобезпеці України!
31 липня, 13:53