Одеська портова мафія повертається

ПОЛІТИКА
10.08.2021, 13:37
В. Янукович, О. Костусєв і Ю. Васьков (обведений)
В. Янукович, О. Костусєв і Ю. Васьков (обведений)
Фото: Facebook

"Шалений принтер" РНБО призначив ексрегіонала Юрія Васькова на посаду заступника міністра інфраструктури Олександра Кубракова.

Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook виклав керівник Центру політичних студій "Доктрина" і колумніст "Останнього Бастіону" Ярослав Божко.

За його словами, старий-новий чиновник має не тільки чималий послужний список, але і реномé вдалого пристосуванця.

Адже не секрет, що у різні роки Юрій Васьков керував Адміністрацією морських портів України, був депутатом Одеської міськради від Партії Регіонів і водночас – довіреною особою віцепрем'єр-міністра Олександра Вілкула.

«На загал Васьков – такий собі типовий представник портової мафії. У 2014 році проти нього відкрили справу щодо розкрадання коштів з будівництва хвилелому у морському порту Одеси вартістю 622 мільйони гривень. Тоді, внаслідок недофінансування, стався аварійний випадок у порту, що примусило слідство задуматися про розкрадання. Щоправда, міністр Омелян вже через рік взяв Васькова до себе у заступники, тож розслідування справи відновилося вже після звільнення Васькова з міністерства. Зараз відбувся "захід" Васькова на посаду заступника міністра інфраструктури вдруге», – коментує ситуацію Ярослав Божко.

Вітчизняний політтехнолоґ додає, якби ексрегіонали були просто регіоналами – це було б ще пів біди; проте, на жаль, на їхніх плечах завжди міцно сидять росіяни, ласі до опанування української економіки.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Зе-міністр Кубраков "продався задорого" комуністичному Китаю.

Читайте також:
Політика
Єрмаківські прихвосні підвели Україну до прірви, перед тим викупавши у власній крові. Чи відповідатимуть вони за скоєне, вирішить суд нації.
24 листопада, 10:12
Війна
Україна опинилася у ситуації, коли військова справа конфліктує з політичною доцільністю. Політики диктують свої забаганки фронтовикам.
30 жовтня, 20:56
Світ
США розглядають Ізраїль як критично важливого «стратегічного союзника» на Близькому Сході.
27 липня, 11:32
Світ
Небажання багатьох країн Африки, Азії та Латинської Америки підтримувати НАТО знову висунуло на перший план термін «Глобальний Південь».
17 липня, 13:44
Політика
На жаль, ані влада, ні суспільство не вважають доцільним досліджувати нашого східного сусіда, але гучно ділять шкуру ще живого ведмедя.
11 липня, 19:04
Світ
Експрезидент і експрем'єр-міністр Дмітрій Мєдвєдєв – не та людина, яка має владу, а тим паче хоч якийсь вплив на "еліту" і силовиків РФ.
05 липня, 16:00