Одеська портова мафія повертається

ПОЛІТИКА
10 серпня, 13:37
В. Янукович, О. Костусєв і Ю. Васьков (обведений)
В. Янукович, О. Костусєв і Ю. Васьков (обведений)
Фото: Facebook

"Шалений принтер" РНБО призначив ексрегіонала Юрія Васькова на посаду заступника міністра інфраструктури Олександра Кубракова.

Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook виклав керівник Центру політичних студій "Доктрина" і колумніст "Останнього Бастіону" Ярослав Божко.

За його словами, старий-новий чиновник має не тільки чималий послужний список, але і реномé вдалого пристосуванця.

Адже не секрет, що у різні роки Юрій Васьков керував Адміністрацією морських портів України, був депутатом Одеської міськради від Партії Регіонів і водночас – довіреною особою віцепрем'єр-міністра Олександра Вілкула.

«На загал Васьков – такий собі типовий представник портової мафії. У 2014 році проти нього відкрили справу щодо розкрадання коштів з будівництва хвилелому у морському порту Одеси вартістю 622 мільйони гривень. Тоді, внаслідок недофінансування, стався аварійний випадок у порту, що примусило слідство задуматися про розкрадання. Щоправда, міністр Омелян вже через рік взяв Васькова до себе у заступники, тож розслідування справи відновилося вже після звільнення Васькова з міністерства. Зараз відбувся "захід" Васькова на посаду заступника міністра інфраструктури вдруге», – коментує ситуацію Ярослав Божко.

Вітчизняний політтехнолоґ додає, якби ексрегіонали були просто регіоналами – це було б ще пів біди; проте, на жаль, на їхніх плечах завжди міцно сидять росіяни, ласі до опанування української економіки.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Зе-міністр Кубраков "продався задорого" комуністичному Китаю.

Читайте також:
Нікол Пашинян навмисно затягує підписання остаточного мирного договору з Ільгамом Алієвим, сподіваючися на воєнний реванш у Карабасі.
16 жовтня, 08:01
Київ – молодший партнер Вашинґтона, особливо щодо вирішення міґраційної кризи після виведення американських військ із Афґаністану.
03 вересня, 10:48
46-й американський президент не дасть українському "ґаранту" надалі перебувати у теплій ванні й зволікати у питаннях деоліґархізації.
30 серпня, 13:53
24 серпня 1991 року Україна була проголошена незалежною державою; та самостійність здобула не Українська Нація, а колоніальна адміністрація.
24 серпня, 13:16
46-й президент США Джозеф Байден запам'ятається ганебною ґеополітичною поразкою в Афґаністані, повторивши долю Джиммі Картера.
17 серпня, 08:01
Майже 20 років минуло з часу операції "Iraq Freedom", коли американська армія ліквідувала диктаторський режим Саддама Хусейна.
03 серпня, 12:46